Sunday , 26 May 2019

Тільки 74% резервів стейблкоіна Tether забезпечені фіатом

У компанії, що стоїть за USD Tether (USDT), достатньо грошей тільки для того, щоб підтримати три чверті зростаючого пропозиції, підтвердили юристи в документах, опублікованих 30 квітня.

В рамках триваючого судового процесу за участю генерального прокурора Нью-Йорка, Зоуі Філліпс з юридичної фірми Morgan Lewis заявила, що на момент написання цієї статті 74% резервів Tether мали еквівалентну підтримку доларом США.

Ця цифра не відповідає попереднім обіцянкам керівників Tether, зокрема, про те, що кожен токен USDT має повну фінансову підтримку, що, як здавалося, було підтверджено в грудні минулого року.

«Фактично, запаси грошових коштів та їх еквівалентів Tether (без кредитної лінії) будуть покривати приблизно 74% від суми, що залишилася в tether», – писала Філліпс.

Юридична битва виникає з тверджень про те, що криптовалютний обмін Bitfinex, який ділить свого генерального директора з Tether, використовувала резерви, щоб закрити дірки, які залишилися від проблемної аутсорсингової угоди раніше в 2018 році.

Претензії, які як Bitfinex, так і Tether спростовують, є останніми в ряду проблем, з якими обидві компанії зіткнулися щодо прозорості своїх операцій.

Наприклад, Bitfinex раніше стикався із звинуваченнями в неспроможності, які він публічно заперечував.

У той час, як Філліпс не бачить проблем з поточним коефіцієнтом резервування Tether, її мова різко контрастує з проектом, який раніше позиціонувався як антитеза заснованої на фіаті ​​банківської справи з частковим резервуванням.

«Цей тип« часткового »резервування схожий на роботу комерційних банків. Банки тримають в ліквідних грошах лише невеликий відсоток грошей вкладників », – продовжила вона.

Філліпс додала:

«Кошти вкладені. Ринки явно зберігають упевненість в tether, оскільки в даний час він торгується як 1 долар США за USDT. Будь-яке припущення про те, що власники tether стикаються з ризиком ліквідності, є необгрунтованим».

Згідно з даними CoinDesk, генеральний радник Tether і Bitfinex Стюарт Хегнер підтвердив 74-відсоткову підтримку.

А згідно з повідомленнями Cointelegraph, Bitfinex, за чутками, обмірковує так звану початкову біржову пропозицію (IEO) для залучення коштів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *