Monday , 22 April 2019

Тім Дрейпер закликає президента Аргентини легалізувати Bitcoin для поліпшення економіки

Американський венчурний інвестор 20 березня зустрівся з президентом Аргентини Маурісіо Макрі, щоб обговорити економічні перспективи латиноамериканської країни.

Під час зустрічі Дрейпер розповів про потенціал нових технологій, таких як блокчейн і криптовалюта, для поліпшення основних проблем в економіці Аргентини, включаючи девальвацію аргентинського песо (ARS), а також пов’язану з цим відтік мізків.

«Ми говорили про біткоїн і девальвації песо, і я запропонував зробити ставку: якщо песо буде дорожче, ніж біткоіни, я подвою свої інвестиції, які я роблю для країни. Але якщо біткоїн буде дорожче, ніж песо, вони повинні були б оголосити його в якості національної валюти. Це було б ідеальним рішенням, так як до цієї монеті не вистачає довіри».

Дрейпер заявив, що зараз дуже вдалий час для впровадження цієї технології в Аргентині, заявивши, що це забезпечить повні зміни в банківській, комерційній і фінансовій системах.

У цьому інтерв’ю Дрейпер також підтвердив свою бичачу позицію щодо біткоїнів, передбачивши, що біткоїн буде коштувати 250 000 доларів в період з 2022 з 2023 рік і буде займати 5 відсотків світової частки на всіх ринках. Він уточнив, що, як тільки люди зможуть легко використовувати біткоїни, як песо або долари, вони виберуть біткоїни, тому що він «децентралізований і відкритий, безпроблемний і глобальний».

Тим часом, Аргентина останнім часом доброзичливо ставиться до нових розробок в блокчейн- і крипто-просторі. На початку березня уряд Аргентини погодилося інвестувати в блокчейн-проекти, які підтримуються Binance Labs і латиноамериканською крипто-біржею LatamEx. Генеральний директор Binance Чангпенг Чжао також натякнув на створення нового обміну фіат-крипта в Аргентині.

Check Also

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *