Sunday , 16 June 2019

Українська судноплавна компанія почала приймати біткоіни

Біткоін може принести істотні вигоди для світової судноплавної галузі, оскільки українська судноплавна компанія вже веде переговори про свою першу біткоін угоду.

Компанія Varamar Ltd., судноплавна компанія, розташована в Одесі, портове місто на півдні України, стане одним з перших операторів з перевезення вантажів, які приймають платежі в біткоін. Згідно Bloomberg, вантажовідправник в даний час веде переговори про свою першу транзакцію в біткоін з клієнтом і буде приймати криптовалюту в майбутньому.

Відомо, що одна з найстаріших галузей в світі досить лінива в плані впровадження нових технологій. Проте, біткоін вирішує критичну проблему, яка постійно переслідувала сучасну судноплавну галузь – платежі. Зокрема, перша і найвидатніша криптовалюта в світі дозволить операторам доставки здійснювати операції з клієнтами в країнах, затиснутих глобальними санкціями, які впливають на традиційні платежі через банки.

Засновник Varamar Ltd. Олександр Варваренко сказав Bloomberg:

«Документи для транзакцій – це складна проблема з банками, і біткоін-платежі допоможуть вирішити цю проблему швидше. Це також могло б допомогти вирішити проблеми з платежами в таких країнах, як Пакистан, Росія, Судан, Ємен і Катар, які мають безпечні компанії, але є жертвами санкцій, введених проти їх урядів ».

Інші промислові фірми також намагаються впровадити технологію. Як повідомляється, російський фрахтовий і морський брокер Interchart Shipping Inc. працює над створенням платіжних рейок через біткоін, оскільки деякі з його клієнтів відрізані від транзакцій в доларах через банки. Один з партнерів фірми, що знаходиться на Гібралтарі зернотрейдер Quorum Capital, захоплюється «новим способом платежів», визнаючи, що ще належить виконати величезну роботу в цьому напрямку.

«Промисловість перебуває у стресовому стані, оскільки [більшість] судів зареєстровані в офшорі, і багато власників суден мають банки в країнах Балтії», – сказав керуючий партнер Quorum Capital Іван Вікулов, «де є тиск на відправку та отримання платежів в доларах. »

Судноплавна галузь вже вкладає значні кошти в комерційну торгівлю на основі блокчейна, в якій кілька пілотних проектів по всьому світу вже випробували цілі торговельні операції і операції з ланцюжками поставок. Беручи біткоіни в якості способу оплати поряд з впровадженням блокчейна, глобальна судноплавна галузь побачить значні успіхи в ефективності і доходи з використанням децентралізованих технологій.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *