Sunday , 26 May 2019

Українське село розподіляє дивіденди від криптоінвестіцій

Незважаючи на спад ринку, голова сільради в Україні зумів отримати прибуток від інвестицій в криптовалюти, які він зробив від імені жителів Єлизаветівки Дніпропетровської області. Раніше в цьому році Максим Голосний купив невелику суму криптовалюти, використовуючи свої власні заощадження, і недавно розподілив дивіденди між сільськими жителями.

Кожен в Єлизаветівці отримає по 100 гривень

Коли Голосний оголосив про інвестиції минулої весни, він підкреслив, що не використав ніяких бюджетних коштів для свого «криптоексперимента». Українські ЗМІ повідомили, що місцевий чиновник витратив частину своїх власних грошей, близько $ 500, на покупку криптовалюти. Голосний сказав, що купив цифрові монети для жителів Єлизаветівки, заявивши, що кожен дорослий житель має частку.

Під час недавньої зустрічі в мерії жителі села дізналися, що кожен з них тепер має право на отримання 100 гривень, повідомило українське видання «Сегодня». Дивіденд коштує всього близько $ 3,60, але ніхто насправді не очікував будь-яких доходів в поточній ситуації на ринку. Голосний сказав:

«Це був криптовалютний експеримент. Бюджетні кошти не були витрачені, і у вас все ще є криптовалюта. Кошти, які ви тільки що отримали, є тільки дивідендами.»

За повідомленнями, в травні Максим Голосний придбав для жителів села кілька cardano, одну з монет, визнаних в якості платіжного засобу в Єлизаветівці, поряд з bitcoin core і ethereum. У той час ціна криптовалюти становила $ 0,14 за монету. Через півтора місяці, коли його вартість досягла 39 центів, він продав частину монет, щоб повернути свої початкові капіталовкладення.

Голосний не став вдаватися в подробиці про свої подальші криптовалютні угоди. ADA в даний час торгується на рівні близько $ 0,03 після того, як впала зі свого історичного максимуму в $ 1,15 за монету в січні цього року.

Крипто-доходи будуть витрачені на ремонт доріг

Жителі Єлизаветівки вирішили використати частину доходів від криптоінвестування Голосного, щоб відремонтувати дорогу, що проходить через їхнє село. Вони вже зібрали 1200 гривень, тобто трохи більше $ 400, для фінансування ремонтних робіт, які повинні початися, як тільки сніг розтане наступної весни, повідомив місцевий телеканал «Україна».

Максим Голосний зізнався, що планує продовжити свій інвестиційний експеримент по криптовалютам. Голова сільради сподівається, що він зможе розподілити набагато вищі дивіденди в майбутньому. Голосний вважає, що в наступному році виплати можуть досягти 2000 гривень. Він також хоче отримати дозвіл від київської влади на інвестування частини надлишку бюджету Єлизаветівки в цифрові активи.

В Україні поки не прийнято законодавство, яке регулює криптовалюти. Згідно з недавнім звітом, уряд має намір повністю їх легалізувати протягом наступних трьох років. З осені минулого року до українського парламенту було подано три законопроекти, але для їх прийняття було досягнуто незначного прогресу. За останні пару місяців українські законодавці запропонували два нових проекти, які передбачають податкові пільги для організацій і приватних осіб, які повідомляють про доходи і прибутки від крипто-транзакцій.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *