Monday , 22 April 2019

Уряд Бермудських островів затвердив проведення першого ICO відповідно до нового регламенту

Уряд Бермудських островів присудив першу сертифікацію для проведення ICO відповідно до нового режиму регулювання для бізнесу в крипто-сфері та блокчейну.

За даними Королівської газети, міністр національної безпеки Уейн Гейнс, чий офіс контролює політику та інновації в області ICT, оголосив, що фінтех-компанія Uulala отримала сертифікацію уряду Бермудських островів.

У липні прем’єр-міністр і міністр фінансів Бермудських островів Девід Берт ввели нові положення про ICO в нижню палату парламенту країни. Нові принципи вимагають, щоб емітенти ICO надали детальну інформацію про «всіх осіб, що беруть участь в ICO».

Емітенти повинні також надати огляд проекту з докладним описом ключових аспектів продукту або послуги, таких як аудиторія ринку, система фінансування, сума грошей, яку планується зібрати, а також технічні аспекти, пов’язані з специфікаціями програмного забезпечення і блокчейну.

The Royal Gazette повідомляє, що Uulala прагне поліпшити фінансову включеність фізичних осіб шляхом надання фінансових послуг. Як повідомляється, фірма розробила децентралізовані однорангові з’єднання «для завантаження готівки в цифрову економіку». Після того, як кошти будуть депоновані, користувачі імовірно отримають доступ до віртуальної MasterCard, з якої вони можуть брати участь в електронній комерції, а також оплачувати рахунки або відправляти транскордонні платежі.

Генеральний директор компанії Оскар Гарсіа сказав Royal Gazette, що Uulala має намір залучити $ 50 мільйонів доларів і вже зібрала 10 мільйонів доларів в приватному порядку. Гарсія позитивно відзначив нові нормативні акти країни; йому знадобилося чотири місяці, щоб фірма отримала дозвіл на ліцензування. Незважаючи на очікування, Гарсія сказав:

«Бермудські острови відомі як фінансовий центр, і вони мають перспективні думки про блокчейн і фінтех … Вони мають репутацію як місце з відмінними законами, і ми думали, що це буде найкраща для нас юрисдикція, де ми можемо отримати відповідь, що вони вірять нам і дають нам схвалення вже через три тижні».

Check Also

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *