Sunday , 26 May 2019

Уряд Дубая впроваджує Blockchain

flowers-dubai_b

На заході, організованому Dubai Future Foundation і Smart Dubai Office спадкоємний принц Дубая оголосив стратегічний план, за яким всі урядові документи, до 2020 року мають бути переведені на blockchain. Кінцева мета уряду під керівництвом ініціативи є відкриття blockchain платформи для інших міст по всьому світу.

У своєму виступі шейх Хамдан бін Мохаммед бін Рашид аль-Мактум пояснив, що зусилля є частиною більш великої заявки еміратів на встановлення “стандартів” для смарт-міст.

Він сказав:

“Емірати, спираючись на це досягнення, постійно працюєють над тим, щоб передбачити майбутнє і йти в ногу з четвертою промисловою революцією і всіма перспективами підвищення ефективності, які приходять разом з нею.”

Згідно із заявою, уряд Дубая оцінює свою blockchain стратегію як таку, що має потенціал заощадити 25,1 млн годин економічної продуктивності щороку, при одночасному зниженні викидів CO2.

Оголошена ініціатива є частиною річного плану Дубая стати світовим лідером в області blockchain технологій. У квітні цього року, наприклад, Дубай почав свою Глобальну ініціативу Blockchain (GBI) з 30 членами як державного, так і приватного секторів, а також ініціатива в даний час налічує 47 державних і фінансових установ в якості членів.

Дві групи, які беруть участь в цих проектах, Dubai Future Foundation і Smart Dubai Office, займуть провідні ролі у виконанні нового плану.

Три стовпи

Згідно із заявою, blockchain стратегія Дубая буде побудована на «трьох китах», в тому числі ефективності управління, створення промисловості і міжнародного керівництва.

Організатори очікують, що проект blockchain сприятиме підвищенню ефективності управління шляхом створення нової цифрової сфери для міських транзакцій. Крім того, після того, як документи будуть переведені на blockchain, організатори вважають, що проект створить можливості для бізнесу для приватного сектора.

Промисловість Дубая розраховує отримати вигоди від переходу, включаючи нерухомість, банківську справу, охорону здоров’я, транспорт, міське планування, інтелектуальну енергетику, цифрову комерцію і туризм.

Але, мабуть, найцікавіший аспект новин є план уряду про відкриття своєї платформи для інших міст і країн.

Dubai Future Foundation і Smart Dubai Office вважають, що міжнародна мережа могла б спростити мандрівникам перетин кордонів. За планом необхідними будуть лише певні заздалегідь затверджені форми ідентифікації та попередня перевірка достовірності цифрових гаманців і платежів.

One comment

  1. This is the perfect way to break down this inmorfation.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *