Monday , 24 June 2019

Уряд Нової Зеландії видає грант в розмірі 330 000 доларів США місцевому біткоін-стартапу

Економічна кріптовалютна і торгова платформа в Окленді Vimba отримала грант в розмірі 330 000 доларів від державної установи Callaghan Innovation.

В даний час платформа дозволяє користувачам використовувати долари Нової Зеландії при покупці біткоіну або Ethereum. Даючи уявлення про плани розширення спектра пропонованих послуг, Блекмор – творець проекту, зазначив, що компанія розглядає перспективи «розширення діапазону кріптотовалют».

Серед мороку, який поглинув ентузіазм багатьох інвесторів, Блекмор закликав людей не відчувати себе збентеженими через недавню волатильність, а скоріше спробувати закріпитися на позитивній тенденції цифрового активу в довгостроковій перспективі.

“Ми вважаємо, що біткоін, як мінімум, досягне ринкової капіталізації золота, оскільки це більш ефективна, доступна і більш безпечна версія цього рідкісного активу. Для досягнення ринкової капіталізації золота, один біткоін повинен коштувати близько 600 000 доларів – більш ніж в 60 разів більше, ніж він сьогодні стоїть, “- захоплено наголосив Блекмор.

Головний операційний директор Vimba Метт Гібсон розповів про плани використовувати грант, отриманий від Callaghan, для просування технологічних інновацій, які дозволять передати невеликі суми біткоіну сотням тисяч клієнтів одним махом. Це, за його словами, дасть компанії відзнаку від конкурентів.

Check Also

Мінфін Росії розглядає можливість торгівлі криптовалютою

Представник Мінфіну Росії говорить, що міністерство розглядає питання про дозвіл торгівлі криптовалютами, повідомила 21 червня …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *