Wednesday , 19 September 2018

У Дубаї запущена перша офіційна державна криптовалюта під назвою emCash

Згідно з повідомленнями місцевих ЗМІ, місцеве самоврядування в Дубаї офіційно запустило власну зашифровану цифрову валюту на основі блокчейна під назвою emCash. Криптовалюта буде використовуватися для оплати державних і недержавних послуг.

Цифрова валюта буде розвиватися завдяки партнерству між Emcredit, дочірньою компанією Dubai Economy і британським блокчейн стартапом Object Tech. Dubai Economy є державним органом, відповідальним за планування та здійснення економічного порядку денного емірату Дубай.

У заяві додається, що цифрова валюта буде заснована на технології блокчейн, яка дозволить мешканцям ОАЕ використовувати цифрову валюту через додаток гаманця emPay на своїх смартфонах. Розгортання блокчейна дозволяє використовувати загальні реєстри, щоб контроль над платежами не обмежувався одним членом в екосистемі emPay, і транзакції будуть записуватися миттєво », – пояснив генеральний директор Emcredit Ltd Муна Аль Кассаб.

«EmPay дозволяє резидентам ОАЕ здійснювати різноманітні платежі, починаючи з щоденної кави і шкільного збору до плати за комунальні послуги, включаючи грошові перекази, використовуючи опцію ближнього зв’язку (NFC) в своїх телефонах», – пояснює Dubai Economy. «З emCash користувачі emPay матимуть безпечну цифрову валюту, і торговці отримають такі платежі в режимі реального часу, не проходячи через посередників».

За словами заступника генерального директора з економіки Дубая Алі Ібрагіма, токен буде вважатися законним платіжним засобом для різних урядових і недержавних послуг.

Гнучкість і зручність криптовалюти роблять рішення безпрограшним для Дубая. Уряд досить сильно підтримує блокчейн і розглядає його в якості наступної важливої ​​хвилі технологій зміни парадигми і хоче бути вдумливим в прийнятті. За словами Ібрагіма:

«Середовище, яке швидко розвивається  та неймовірна готовність впроваджувати інноваційні технології зробили Дубай ідеальним місцем для бізнесу. Цей проект є відмінним прикладом амбіцій, які ми тут зустрічали, разом ми по суті створюємо абсолютно нову економічну екосистему. Вона буде використовувати технологію Blockchain, щоб зробити фінансові операції дешевше, швидше і безпечніше, демонструючи величезні переваги використання цієї технології для урядів, бізнесу і клієнтів».

Дубай використовує технологію Blockchain

Уряд Дубая вже співпрацює з британською компанією Object Tech з метою розробки цифрових паспортів для мандрівників, які відвідують Дубай, використовуючи технологію blockchain. Більш широкі повноваження уряду дозволяють спрямовувати зусилля на перетворення Дубая в перше в світі блокчейн-місто. Справді, в рамках ініціативи уряду «Blockchain Strategy», крім іншого, буде проведено перехід всіх урядових документів на блокчейн до 2020 року.

Раніше в цьому році Smart Dubai Office – підтримувана урядом ініціатива під керівництвом принца-наступника в Дубай – вступила в партнерство з фірмою FInTech в напрямку створення міської системи платежів. В рамках цих конкретних зусиль 38 існуючих партнерських урядових організацій, фінансових установ та інших міських департаментів будуть підключені до блокчейн платформи платежів.

Нова криптовалюта дозволить країні зробити значний крок вперед.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *