Monday , 24 June 2019

У Канаді готуються до запуску власного стейблкоіна

Криптовалютний обмін Coinsquare запускає стейблкоін, з прив’язкою 1: 1 до канадського долара (CAD).

Біржа планує потенційні ролі для свого нового токена «eCAD» в транскордонних платежах і грошових переказах, одноранговому кредитуванні, торгових платіжних рішеннях, а також в торгових розрахунках і конвертації валют.

Генеральний директор Coinsquare Коул Даймонд в четвер заявив:

«Запуск eCAD створить перший прозорий, доступний і безпечний спосіб передачі вартості в Канаді і за її межами, без ризику нестабільності на традиційному ринку криптовалют».

Фірма пообіцяла, що кожен токен eCAD матиме один канадський долар в якості резерву. Незважаючи на те, що в заяві говорилося про прозорість, в ній не вказувалося, чи можна і яким чином оприлюднити докази своїх резервів.

Новини слідують за недавнім придбанням Coinsquare децентралізованої біржі (DEX) StellarX за нерозкриту суму. StellarX в даний час є дочірньою компанією Coinsquare і базується на Бермудських островах.

Coinsquare підтримується фінансовою компанією Canaccord Genuity, яка на початку 2018 року залучила за рахунок власного фінансування $ 30 мільйонів. Фінансування, як заявила біржа, «буде використано для забезпечення глобального плану зростання і стратегії диверсифікації, орієнтованої на створення платформи, яка буде ще більш чутливо реагувати на потреби основних клієнтів».

Платформа була нещодавно визначена стартапом Coinfirm як обмін «з низьким рівнем ризику» через наявність ліцензій і строгих політик «знай свого клієнта» (KYC) / протидії відмиванню грошей (AML).

Запуск відбувається на тлі масового потоку запусків стейблкоінів. Зовсім недавно криптовалютний стартап TrustToken запустив стабільну монету, прив’язану 1: 1 до британського фунта, а крипто-обмін Bittrex, поряд з п’ятьма іншими блокчейн компаніями, оголосив про випуск стейблкоіна, прив’язаного до євро, який можна ставити для отримання прибутку.

Найстаріший і все ще найбільш використовуваний стейблкоін USDT, який викликав суперечки через відсутність незалежних перевірок своїх резервів, нещодавно оголосив про те, що його забезпечення може становити не 100 відсотків в доларах США.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *