Sunday , 24 March 2019

У Китаї засновано фонд підтримки Blockchain розміром більше $1 млрд

Китай Нанкин Фонд

Ще одне китайське місто запускає фонд на суму понад 1 мільярд доларів для підтримки розвитку blockchain-підприємств.

Минулої п’ятниці управління нового району Цзянбей в місті Нанкін оголосило про плани по запуску фонду підтримки blockchain на суму 10 мільярдів юанів (близько $1,4 млрд.). Проект фінансуватиметься через державно-приватне партнерство, повідомляється в звіті агентства новин Сіньхуа.

«Yuandao Capital» – фонд, створений Юань Дао, головою blockchain-альянсу, заснованого провідними китайськими академічними інститутами, також стане партнером нового блокчейн-фонду. Іншим партнером є Jolmo Investment Management, публічно зареєстрована венчурна компанія в Нанкіні.

Уряд Нанкіна виступить в якості керівного інвестора і закладе 30 відсотків від загальної суми фонду, в той час як інші 70 відсотків будуть надходити з приватного сектора, вказує інший місцевий новинний звіт.

Тридцять відсотків фонду будуть зосереджені на blockchain-стартапах в ранній стадії, а також нововведеннях з академічних установ в Китаї; 40 відсотків будуть виділені традиційним промисловим компаніям, які хочуть впровадити технологію blockchain; залишок буде використано для «непомітного» фінансування криптовалютних проектів, говориться в звіті.

Поштовхом до такого рішення стали повідомлення про те, що муніципальна влада китайських міст в Ханчжоу і Шеньчжень вже запустила фонди для підтримки blockchain в розмірі $1,6 млрд. і $80 млн. відповідно.

Підтримку плану Нанкіна з розвитку blockchain також висловили президент Сі Цзіньпін і Державна рада. Сі особливо схвалив блокчейн, назвавши його економічним «проривом» вперше ще в своїх зауваженнях групі вчених в травні.

Check Also

tZERO Exchange в червні запустить додаток для торгівлі біткоінами

До сих пір токени безпеки були пріоритетом стартапу, але цього літа tZERO планує запустити власний …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *