Friday , 20 October 2017

У Києві пройде конференція Microsoft Blockchain Intensive, присвячена технології Blockchain

З 9 по 11 червня в Києві компанією Microsoft буде проведено перший Microsoft Blockchain Intensive, в рамках якого найкращі фахівці країни візьмуться будувати технології на основі Blockchain для українського бізнесу. У перший день цього заходу запланована вступна лекція про філософію Blockchain. Крім того, будуть сформовані команди, які спробують розробити рішення на основі Blockchain за майбутні вихідні. У другій і третій день 5-8 команд будуть працювати в групах з метою створення пілотного рішення бізнес-задач українських компаній, які готові впроваджувати дану функціональність.

На даний момент Blockchain вважається однією з найбільш проривних IT-технологій, згідно Microsoft. Технологія допомагає формувати нові бізнес-моделі в різних галузях економіки, причому як для великих компаній, так і для стартапів. На думку експертів, Blockchain стане основним драйвером для цифрової трансформації більшості галузей економіки. Згідно з прогнозами світових аналітичних видань, технології пророкують велике майбутнє, що йде далеко за межі банкінгу та інтернет платежів.

Наприклад, за даними ресурсу CB Insights blockchain незабаром трансформує такі галузі як кібербезпека, біржові торги, освіту і академічні записи, системи для голосування і виборів, продаж і лізинг автомобілів, співвласність автомобілями, ride-sharing послуги, IoT і підключені пристрої, прогнозування і статистику, онлайн музику, нерухомість, охорону здоров’я, страхування, торгівлю і логістику, хмарні сервіси, спортивний менеджмент, управління енергоефективністю, програми лояльності, управління персоналом, управління державою, продаж і відстеження зброї, передачу спадщини, юриспруденцію і багато інших галузей.

Сьогодні вже існують готові пакетні blockchain рішення, наприклад, завдяки функціоналу сервісної моделі Microsoft Blockchain as a Service (Microsoft Azure BaaS) можливо швидко створювати, тестувати, розгортати і викладати готові блокчейн-рішення для різних систем. Це робить технології розподіленого реєстру доступними для малого і середнього бізнесу.

Детальна програма конференції Microsoft Blockchain Intensive доступна на офіційній сторінці заходу, конференція пройде в Unit.City Park.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *