Monday , 25 March 2019

У мережі Bitcoin Cash провели стрес-тест

Згідно з даними BitInfoCharts, мережа Bitcoin Cash (BCH) опрацювала понад 2,1 мільйона транзакцій 1 вересня в рамках проведеного стрес-тесту.

«Стрес-тест» – це тест мережі BCH і її послуг, що проводиться спільнотою. Мета тесту – обробити «мільйони транзакцій з мінімальною оплатою» протягом 24 годин, щоб довести здатність і масштабованість блокчейна Bitcoin Cash, а також надати дані для розробників і бізнесу, що запускають свої послуги і децентралізовані додатки (DApps) в мережі BCH.

Стрес-тест був проведений 1 вересня, за десять тижнів до запланованого на листопад поновлення, і, можливо, буде проводитися на щорічній основі.

В результаті стрес-тесту Bitcoin Cash частка транзакцій Bitcoin Cash склала 63 відсотки всіх крипто-транзакцій за останні 24 години. Друга валюта за кількістю транзакцій в день – це Ethereum (ETH).

В ході стрес-тесту кількість мікротранзакцій в мережі BCH зросла до 14 300 на блок, згідно з даними Coin Dance. За даними Fork.lol, кількість транзакцій навіть досягла 25 783 на блок, в порівнянні зі звичайним середнім інтервалом від 90 до 150 транзакцій на блок. Для порівняння: середня кількість транзакцій на блок для Bitcoin (BTC) становить від 1000 до 1500.

За даними BitInfoCharts, комісійні за операціями з Bitcoin Cash не збільшилися, фактично спостерігалося навіть невелике зниження з $ 0.002 до $ 0.0017.

Статистичні дані на середину серпня свідчили про те, що кількість власників Bitcoin Cash трохи зменшилася, а також зменшено використання криптовалюти в торгівлі. Згідно з дослідженням Chainanalysis, платежі BCH впали до $ 3,7 млн. в травні з $ 10,5 млн. в березні.

Ціна Bitcoin Cash злетіла після стрес-тесту, так як монета зафіксувала найбільші прибутки за останні 24 години серед 20 кращих криптовалют за ринковою капіталізацією. За даними CoinMarketCap, під час прес-релізу Bitcoin Cash торгується на рівні $ 635, що складає близько 3,1 відсотка протягом 24-годинного періоду і 21,5 відсотка за тиждень.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *