Sunday , 26 May 2019

У оновлений iMessage буде включено Circle Pay

09f572059f20975eddbc7510ffb0195d

Мільйони iMessage користувачів тепер зможуть використовувати Bitcoin платіжну систему Circle Pay.

10 оновлення iOS буде містити недавно розроблений сервіс iMessage, який дозволить розробникам включити сторонні додатки до платформи. Бета-версія iMessage містить кілька додатків, доданих в службу текстових повідомлень, поряд з музикою і можливостями спільного використання GIF. Додатково до платформи включено Square Cash, LYFT і Circle Pay.

Фінансовий директор Circle Джеремі Аллер сказав, що додання оплати послуг в iMessage принесе користь споживачам.

З моменту свого запуску, компанія Circle мала на меті створення більш широкого прийняття свого Bitcoin гаманця. До сих пір компанія працювала з регулюючими органами в Європі, щоб розширити свою діяльність в цьому регіоні, і тільки недавно уклала ряд важливих угод у Китаї. Цього літа, компанія на основі Bitcoin отримала $ 60 млн в рамках стратегічного фінансування від відомих китайських інвесторів.

Circle планує зробити свій додаток доступним по всій земній кулі. “Ми хочемо підключити всіх споживачів, що використовують долари, фунти, євро і юань”, пише керівництво компанії в своєму блозі, “це один і той же шлях, яким Інтернет, електронна пошта та інші поєднали споживачів у всьому світі.”

Apple готується до Bitcoin?

У січні 2014 року компанія Apple заборонила Bitcoin гаманці у всіх iOS платформах. Цей крок включав видалення додатків, таких як Blockchain.info, Coinbase і Coinjar.

Прихильники Bitcoin були розгнівані, коли компанія Apple видалила Bitcoin додатки з App Store, але були приємно здивовані, коли вони повернулися. У липні того ж року, Apple дозволила певним гаманцям Bitcoin повернутися на App Store.

Однак, прийом від Apple бул вельми ексклюзивним. Цього літа компанія не дала дозволу для Ethereum гаманців на App Store, але з тих пір схвалила кілька додатків.

Зовсім недавно ж, Apple вимагала прибрати Dash з усіх iOS платформ, поставивши ультиматум розробникам Jaxx, загрожуючи виключенням з App Store.

З інтеграцією Circle Pay в останньому оновленні iMessage, технік-гігант, схоже, стає все більш прихильним до Bitcoin, незважаючи на продовження застережень стосовно Ethereum і Dash. В ідеалі, пропонуючи послуги від Circle мільйонам користувачів iMessage стимулюватиме більше прийняття Bitcoin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *