Thursday , 21 February 2019

У Сінгапурі випустили біткоіни-банкноти номіналом 0,01 і 0,05 BTC

Банкноти являють собою гаманці холодного зберігання, які неможливо відтворити.

Розробники назвали ці банкноти “смарт-банкнотами”. Ці купюри справді не зроблені з паперу; це апаратні блоки зберігання з чіпом S3D350A виробництва Samsung.

Спільного між ними і банкнотами – те, що вони являють собою певний номінал і можуть бути фізичним засобом оплати. По суті, ці купюри – це самодостатні гаманці зі своїм особистим ключем. Tangem (компанія-розробник) відноситься до них як до «некопійованого холодного гаманцю».

Згідно з повідомленням Tangem на Medium, технологія чіпів попереджує несанкціонований доступ, захищаючи від «всіх відомих атак на апаратні і програмні рівні». У ньому говориться, що завдяки рокам розробки чіпів для кредитних карт, SIM-карт і посвідчень особи «вартість злому однієї банкноти економічно не виправдана».

Банкноти мають перевагу перед онлайн-транзакціями, тому що оплата відбудеться миттєво і не вимагає комісій. Зрозуміло, банкноти мають всі недоліки фізичних транзакцій в порівнянні з онлайн-транзакціями, тобто безпекою, відстанню і зручністю.

Вони доступні для покупки зараз в номіналах 0,01 і 0,05 BTC, повідомляється в прес-релізі компанії. За поточною ціною вони рівні 94 і 469 доларів США відповідно, згідно coinmarketcap.com.

Штаб-квартира Tangem знаходиться в Цузі і має офіси в Гонконгу та Сінгапурі. Його науково-дослідні центри знаходяться на Тайвані, в Росії та Ізраїлі. Виробництво знаходиться в Південній Кореї та Китаї.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *