Friday , 19 April 2019

Фондова біржа Німеччини № 2 представила додаток для торгівлі криптовалютами

 

Цього року FinTech-відділ  другої за величиною фондової біржі Німеччини планує запустити додаток для торгівлі криптовалютами.

Sowa Labs, дочірня компанія Börse Штутгарт, представила додаток в п’ятницю, який, за їх словами, буде доступним для використання в вересні і спочатку запропонує торговельну підтримку для Bitcoin, Ether, XRP і Litecoin. Згідно з офіційним сайтом додатка, «найближчим часом з’явиться більше активів».

Додаток, що отримав назву Bison, буде завантажіватись безкоштовно і, за словами його розробників, не стягуватиме комісійні збори при запуску. Прототип додатка демонструється під час виставки в Штутгарті на цьому тижні.

«Bison робить торгівлю в цифрових валютах легкою. Це перший в світі додаток для роботи з криптовалютами, що включає функціональність фондової біржі », – йдеться в заяві керуючого директора Sowa Labs Уллі Спінковскі.

Біржа придбала Sowa Labs в грудні минулого року, взявши 100-процентну частку в запуску в Ульмі. Хоча точна цифра невідома, ціна придбання, згідно з повідомленнями, становила мільйони євро.

Розробка являє собою останній екземпляр традиційної фондової біржі, призначений для торгів криптовалютами через дочірню компанію.

Минулого місяця канадський біржовий оператор TMX оголосив про те, що його дочірня компанія, яка знаходиться в повній власності, уклала угоду з метою створення брокерської компанії по роботі з криптовалютами. Ця брокерська компанія, яка спочатку буде зосереджена на Bitcoin і Ether, буде запущена в другому кварталі 2018 року, як повідомлялося в той час.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *