Thursday , 17 January 2019

Фонд NEM скасовує полювання за $ 530 млн., вкраденими на Coincheck

Фонд NEM скасував полювання за більш ніж 500 мільйонами токенов XEM, вкрадених у зв’язку з рекордною крадіжкою на кріптообміні Coincheck, оскільки експерти з кібербезпеки вважають, що більшість або всі кошти вже були відмиті хакерами.

У заяві Фонд NEM повідомив, що він відключив відстежуючу мозаїку, яка була призначена для допомоги правоохоронним органам і спільноті NEM у відстеженні коштів на суму 530 мільйонів доларів під час злому – і запобігти їх відмивання через авторитетні торгові платформи.

Із заяви:

«Починаючи з 18 березня Фонд NEM.io відключив відстежуючу мозаїку, яка була введена в дію, щоб відстежувати рухи XEM від крадіжки Coincheck. Ці зусилля були ефективні для зниження здатності хакера ліквідувати вкрадений XEM і забезпечили правоохоронні органи доступною інформацією».

Раніше в цьому місяці CCN повідомила, що хакери відмили не менше 40 відсотків вкрадених коштів, перш за все через темні веб-канали, і що монети виявилися на біржах Японії, Канади та Китаю.

Проте, відмивання грошей прискорилося за останні кілька тижнів, а в четвер японська громадська телекомпанія NHK World повідомила, що всі викрадені XEM, схоже, були переведені з облікових записів, що належать хакеру. Ймовірно, це вказує на те, що хакери завершили відмивання коштів.

Неясно, чи вдалося системі відстеження мозаїки NEM допомогти правоохоронним органам заволодіти додатковою інформацією.

Минуло два місяці з моменту крадіжки, але людина або група хакерів все ще залишаються невідомими. Повідомляється, що представники південнокорейської розвідки ідентифікували паралелі між методологією атаки і хакамі, що приписуються уряду Північної Кореї, але ніхто з виконавців офіційно не був звинувачений правоохоронними органами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *