Saturday , 19 January 2019

Формується підтримка? Bitcoin Eyes робить ставку на ціну в 7900 доларів

Згідно з даними технічних досліджень, Bitcoin досі перебуває на бичачій території і шукає подальшу вигоду, хоча прорив можливий, якщо буде досягнута підтримка в розмірі 7 900 дол. США.

Перша спроба по масштабуванню довготривалої низхідної лінії тренда (проведена з максимуму 17 грудня і максимуму 6 січня) зазнала невдачі в понеділок, а ціни впали нижче 8000 доларів, як очікувалося, о 12:00 UTC.

Варто відзначити, що смуги Боллинджера (див. діаграму нижче) показують, що волатильність впала після того, як BTC опустився нижче психологічної позначки, що, ймовірно, сигналізує про нерішучість серед ведмедів.  В результаті, не дивно, що провал нижче 8000 доларів був недовгим.

На момент написання статті BTC торгується в районі 8145 доларів на Bitfinex, в основному без змін на 24-годинний основі, але незабаром може повідомити про подальші успіхи, оскільки погодинні смуги Боллинджера вказують обсяг повторної перевірки в розмірі 8 400-800 доларів США.

Часова діаграма

Смуги Боллинджера (+2 і -2 стандартні відхилення від 20-годинний ковзної середньої) звузилися після падіння нижче 8000 доларів, що вказує на низький період летючості, широко відомий як стиснення смуги Боллинджера.

19-годинне стиснення закінчилося швидким проривом.  Крім того, часовий показник відносної сили (RSI) вище 50,00 і тренд на північ, так само вказує на бичачі настрої.  Таким чином, у BTC могла бути ще одна спроба пробити опір лінії тренда, яке сьогодні спостерігається на рівні 8 420 доларів.

Проте, нездатність капіталізувати швидкий бичачий прорив Боллінджера може привести до падіння нижче 7 900 доларів (за минулий день).  В цьому випадку BTC, швидше за все, перевірить 4-годинну 200 MA, вибудувану в 7 690 доларів.

Проте, прогноз по щоденному графіку як і раніше залишається оптимістичним.

Щоденний графік

Тільки щоденне закриття нижче 7 510 доларів (підтримка подвійного дна з вирізом / колишнім опором) перервала бичачий погляд.

Тим часом, падіння до 7 690 доларів, швидше за все, знайде ставки, оскільки короткострокові дослідження динаміки будуть упередженими бичачими.  5-денна MA і 10-денна MA продовжують падати вгору (бичачі).

Подивитися

  • Bitcoin може переглянути опір низхідній лінії тренду, що спостерігається сьогодні, на рівні 8 420 доларів. Щоденне закриття (відповідно до UTC) вище цього рівня підтвердить довгострокову зміну тенденції до ведмежим настроям.
  • З іншого боку, рух нижче 7 900 доларів може привести до падіння до 7 690 доларів.
  • Щоденне закриття нижче 7,510 доларів означатиме, що досягнення мінімумів в 6425 закінчилося.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *