Sunday , 26 May 2019

Фінансовий регулятор Японії може затвердити криптовалютні ETF

Агентство фінансових послуг Японії (FSA), як і раніше відкрите для розгляду можливості запуску криптовалютних фондів (ETF).

У понеділок Bloomberg повідомив про те, що FSA в даний час з’ясовує інституційний інтерес до криптовалютних ETF, і в кінцевому підсумку, може дати їм подальший розвиток.

Правляча Ліберально-демократична партія Японії, як повідомляється, до березня 2019 року представить законопроект, який може включати такий крок шляхом внесення змін в існуючі фінансові правила. Законопроект, який також призвів би до більш саморегулівного нагляду в галузі і класифікував би більшість токенів ICO в якості цінних паперів, може вступити в силу до 2020 року, вказується в звіті.

Проте, Bloomberg додав, що FSA відмовилося від планів дозволити торгівлю крипто-деривативами на фінансових біржах через побоювання, що продукти в основному призведуть до спекуляцій.

Посилення контролю за криптовалютами в Японії послідувало за великим зломом обміну Coincheck в січні, коли було вкрадено близько $ 533 мільйонів в криптовалюті.

Крипто-ETF розглядаються багатьма спостерігачами ринку як засіб для залучення інституційного капіталу в сектор, хоча не всі зацікавлені в цій ідеї.

У США кілька учасників планують запустити такі продукти, хоча Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) ще не схвалила їх. Ще в серпні агентство відхилило дев’ять заявок на отримання біткоін-ETF «з метою запобігання шахрайських і маніпулятивних дій і практик», а в грудні відклало рішення по продукту від VanEck / SolidX до лютого.

Крім того, голова SEC Джей Клейтон заявив на CoinDesk Consensus в листопаді, що він не бачить шляхів до схвалення криптовалютних ETF, поки не будуть вирішені проблеми, пов’язані з маніпулюванням ринку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *