Thursday , 25 April 2019

Фішинговий сайт Electrum Pro закривається після доказів у шахрайстві

Фішинговий сервіс «Electrum Pro» закрив свій веб-сайт після того, як було доведено, що їх програмне забезпечення сприяло крадіжці криптовалюти.

Команда Electrum (electrum.org) – популярного легкого гаманця для біткоіну, який існує з 2011 року, – оприлюднили дані на своїй сторінці в GitHub, що демонструють, що так званий Electrum Pro (electrum.com) був фактично шкідливим ПЗ, призначеним для крадіжки користувальницьких посівних фраз (seed).

Незважаючи протести від розробників ПЗ, Electrum Pro явно мав намір обманювати користувачів, видаючи себе за оновлену ​​версію офіційного гаманця. На додаток до використання подібного доменного імені, логотип і вміст веб-сайту Electrum Pro створювали враження, що ці два проекти були пов’язані.

З архівної версії сайту Electrum Pro:

«Electrum забезпечує платежі з 2011 року і є одним з найпопулярніших гаманців для біткоіну. ElectrumPro – безкоштовне програмне забезпечення, випущене з використанням ліцензії MIT. Будь-хто може управляти сервером Electrum. Жодна організація не контролює мережу».

Крім того, реклама сайту-копіювача займає перше місце в пошукових системах Google за запитом «Electrum», що, ймовірно, відводило багатьох потенційних користувачів від офіційного сайту.

Веб-сайт тепер вилучений і замінений на повідомлення від псевдоніма творця Electrum Pro Лукаса Лофгрена.

Логфрен звинувачує офіційний Electrum в наклепі на репутацію свого проекту і каже, що він і його команда вирішили перейти на інші проекти. Він додав, що він продасть домен electrum.com за 25 BTC, вартістю близько 215 000 доларів США за поточним обмінним курсом.

«Через помилкових звинувачень від electrum.org була зруйнована наша репутація та бренд Electrum Pro. Їм вдалося обдурити декілька новинних видань, щоб обмовляти на нас», – писав Лофгрен. «Ми вирішили присвятити себе роботі над іншими проектами. Наш домен ELECTRUM.COM продається зараз з ціною 25BTC, без торгу».

Check Also

На Amazon тепер доступні покупки з Bitcoin за допомогою Lightning

Біткоін користувачі тепер можуть використовувати мережу Lightning для здійснення покупок на сайтах електронної комерції, таких …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *