Thursday , 17 January 2019

Хардфорк Ethereum – Константинополь відкладається до 2019 року

Хардфорк Ethereum
Хардфорк Ethereum відкладається

Наступний хардфорк Ефіріума, який отримав назву Константинополь, буде відкладений до початку 2019 року, заявили розробники на зустрічі в п’ятницю.

Спочатку націлені на активацію в листопаді цього року, розробники вирішили відкласти оновлення після того, як в коді, випущеному в тестовій мережі, було виявлено кілька помилок. Тепер, націлившись на випуск в кінці січня або лютому, розробники в п’ятницю погодилися з тим, що випуск хардфорка в наступному місяці буде нерозумним.

Константинополь має п’ять жорстких змін для мережі, від невеликих оптимізацій коду до більш суперечливих змін, таких як зменшення кількості нового ETH, створюваного з кожним транзакційним блоком.

Затримка може мати наслідки для інших пропонованих змін. Мартін Хольст Свенд, керівник служби безпеки в Ethereum Foundation, сказав, що знадобиться час для додавання коду іншої програми під назвою «ProgPow».

ProgPow націлений на підтримку опору ethereum спеціалізованому обладнанню для майнінгу.

«Я збираюся … сказати, що, якщо ми вирішимо, що Константинополя не буде до січня або лютого, тоді я, ймовірно, спробую включити ProgPoW в Константинополь», – сказав Свенд.

Впровадження ProgPoW вже обговорювалося раніш, але розробники передбачили, що код не встигне додатися в оновлення Константинополь, але буде додано у вигляді хардфорка незабаром після.

Check Also

Біткоін наближається до $ 3700

У вівторок, 15 січня, в усіх 20 найбільших криптовалютах спостерігається невелике або помірне зростання за …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *