Monday , 18 June 2018

Хтось намагається уповільнити Bitcoin Cash

Минуло шість днів з моменту реалізації форку, а блокчейн Bitcoin Cash (BCH / BCC) все ще знаходиться в русі, оскільки до цих пір 85 блоків були оброблені майнерами. В даний час ланцюжок BCH просувається трохи більш послідовно, але рентабельність видобутку і складність майнінгу криптовалюти продовжують боротися за новонароджену мережу.

На момент написання хешрейт мережі BCH приблизно близько 300PH / s з блоками, що виникають приблизно кожні 1-2 години, а деякі з більш довгими інтервалами. В даний час, як видається, чотири пулу працюють в ланцюжку BCH, і найбільший з них невідомий. Ще один пул, який приєднався до видобутку блоків BCH, являє собою пул, відомий як Suprnova.cc, і група відома тим, що публікує досить цікаві повідомлення в coinbase. Suprnova також майнить багато інших цифрових валют, таких як Zcash, і лише вказує на дуже незначну хеш-активність щодо мережі BCH. На даний момент у Suprnova всього 0,25 PH / s і вісімнадцять працівників, що займаються BCH.

Перший блок BCH зайняв близько п’яти годин, а за ним і блок з 12-годинним інтервалом між ними. 1 серпня ланцюжок BCH починався з тієї ж складністю, що і BTC, і пов’язаний токен коштував тоді тільки $ 600-700. Це означає, що, якщо ресурси, такі як електрика, не будуть повністю безкоштовними, майнінг в ланцюзі BCH буде невигідним. Зі складністю BTC BCH повинен коштувати близько 2100 доларів, щоб бути прибутковим.

Ось чому було початкове 12-годинне очікування, щоб знайти наступний блок. Майнери, які підтримують створення нового ланцюга, хочуть, щоб складність видобутку впала. І в кінці кінців вона впала в кілька разів, але і ціна також опустилася і на низькі $ 200, зробивши майнінг в BTC ланцюзі на 311% більш прибутковим. Наступне падіння складності має бути заблоковано найближчим часом, і приєднання до процесу Bitclub пулу може вказувати на те, що до цього ланцюжка привертають більше майнерів.

Існує думка, що «зловмисний» майнер може грати в мережі, щоб перешкодити подальшим коректуванням. Кілька людей на форумах помітили це, оскільки один користувач пише: «Я бачу, що повторюється ситуація, коли хтось, у кого-то досить багато хеш-потужності, виробляє два блоки з хвилинної різницею кожен раз, коли настройка майже спрацьовує». Це було помічено і іншими.

«Чесні» майнери сповільнювалися або «зупинялися» протягом дванадцяти годин, щоб було можливо знизити складність ще більше. В даний час складність ланцюга BCH становить 26% від складності майнінгу в ланцюзі BTC. Правила протоколу Bitcoin Cash докладно описують, що для того, щоб ускладнити його настройку, використовується Median Time Past (MTP) останнього блоку, а MTP з 6 попередніх блоків повинен перевищити дванадцять годин, щоб відкинути ще один відсоток.

Сіра область, «інша», здобула 69% блоків BCH і була здобута невідомим майнінговим джерелом. Bitclub, який нещодавно приєднався, тепер видобуває 1,18% мережі BCH.

Теорія зловмисного майнера цілком можлива, оскільки ці майнери можуть використовувати свою хеш-потужність для створення блоку між паузнимі інтервалами. Це змусило людей спекулювати саме на невідомому майнері, який до цих пір здобув більшість блоків.

Крім того, стало відомо, що в даних пулу Suprnova було сказано «fuckbitcoincash» і пул також могжет бути «атакуючим», але він має дуже мало сил в порівнянні з невідомою майнінг більшістю. Якщо щось порушує ці довші інтервали блоків, які призначені для зниження складності, це, швидше за все, анонімний майнер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *