Wednesday , 27 March 2019

Цей тиждень в крипто-світі

Ціна:

  • Біткоін входить в новий тиждень з ціною 9 600 $. На минулому тижні ціна падала до 9 200 $ і втратила підтримку на цьому рівні, внаслідок чого падала нижче 9 000 $. У четвер ціна різко зросла до 9 300 $, після підвищувалася до нового психологічного рівня в 10 000 $, переступивши його тільки на азіатських ринках. Аналітики пророкують бичачий тренд в короткостроковій перспективі (до перевалу 10 000 $).
  • Ethereum виріс на 16% на цьому тижні. Після успішної повторної перевірки критичного рівня в 800 $ на цьому тижні успіхи Ethereum дозволили ще раз підняти капіталізацію кріптовалютного ринку до суми в понад 450 мільярдів доларів. Ці ключові технічні фактори в поєднанні з новими проектами / застосуваннями системи, похвали лідерів технологій, дуже сильні прогнози і поліпшення проекту призвели до різкого зростання цін. Іншим ключовим фактором буде рішення SEC про те, чи є Ethereum безпечним, що вирішиться вже на наступному тижні. Багато хто чекає, що Ethereum не вважатиметься безпечним, і це, принаймні частково, відбилося на ціні.
  • На цьому тижні весь кріпторинок виріс на 8% після сильного зростання на 10% минулого тижня.

Регулювання:

  • Японія хоче виключити «анонімні» криптовалюти з обороту. Джерела з Агентства з фінансових послуг Японії, повідомили на цьому тижні, що FSA «вживає всіх можливих заходів», щоб чинити тиск на внутрішні торговельні платформи, щоб вони відмовилися від підтримки альткоінов, які сприяють анонімності. Деякі кажуть, що рух було мотивовано зломом CoinCheck, чого Японія сподівається запобігти в майбутньому.
  • Парламент Португалії збирається обговорити правила платежів за допомогою криптовалют, з метою прийняття правових основ для крипто-сервісів, гарантуючи при цьому безпеку користувачів.

Стартапи:

  • Coinbase оцінюється в $ 8 млрд. в пакеті акцій, представленому в рамках обміну біржами earn.com. Ціна в 8 млрд. дол. США значно збільшилася в порівнянні з оцінками в 1,6 млрд. дол. США в серпні минулого року, коли біржа завершила раунд серії D. Зміна в оцінці, швидше за все, пов’язана з новою, інституційною стороною інвестора, продуктовою лінійкою.

Масштабування:

  • Mastercard розширює можливості масштабування блокчейну: Mastercard International подала заявку на патент для швидкої обробки даних в блокчейні для збільшення обсягу транзакцій. Цей крок є несподіванкою для деяких, оскільки Mastercard оцінювали криптовалюту в минулому як “anonymous crap (анонімна нісенітниця)”.
  • Ethereum оголошує про те, що Sharding наближається: творець Ethereum Віталік Бутерін оголосив про те, що наближається маштабування Sharding для протоколу Ethereum blockchain. Кажуть, що шардінг є важливою частиною 100-кратного збільшення вимог до масштабованості, необхідних для підтримки широкомасштабних децентралізованих додатків.

Різне:

  • Баффет все ще ненавидить криптовалюти: Уоррен Баффет, виступаючи перед Yahoo Finance на щорічних зборах акціонерів Berkshire Hathaway, знову порівнював покупку біткоіну з «азартними іграми». Основна проблема криптовалют, на думку Баффета, полягає в тому, що вони не є «активами, що виробляють вартість». Тільки час покаже, хто правий.
  • Бренсон попередив про можливу експлуатації свого імені: «Я кілька разів попереджав людей про поширення в Інтернеті фейковий історій, що зв’язують мене зі схемами швидкого збагачення і торгівлею бінарними опціонами, а також про підроблені сторінки і вводять в оману оголошеннях. Я дійсно часто говорив про потенційні переваги оригінального біткоіну, але ніколи не підтримував і не рекламував ніяких схем для кріптовалютного трейдингу », – повідомив Бренсон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *