Saturday , 19 January 2019

Центральний банк Німеччини і Deutsche Börse успішно розробили власні Blockchain-системи

Центральний банк Німеччини Deutsche Bundesbank і Deutsche Börse оголосили про успішне завершення тесту ефективності двох прототипів блокчейн-систем для розрахунків за цінними паперами. З’ясувалося, що прототипи підтримують розрахунок регулярних платежів, процентних платежів, операцій з цінними паперами та погашення, коли облігації досягають зрілості. Системи були розроблені на Hyperledger Fabric версії 1.0 і платформі Digital Asset.

У заяві установи заявили, що прототипи були «піддані жорстким випробуванням продуктивності», щоб встановити їх придатність для пропонованих варіантів використання. За їх словами, результати випробувань показали, що обидва прототипу можуть реально впоратися з транзакционной навантаженням існуючої інфраструктури фінансового ринку.

У своєму оголошенні Бертольд Краке, генеральний директор Clearstream Banking AG і глава підрозділу Clearstream Global Operations в Deutsche Börse Group, сказав:

«Ми дуже задоволені результатами проекту. Тести показали, що технологія blockchain є гарною основою для додатків в області розрахунків та інших фінансових інфраструктур. Завдяки співпраці з Deutsche Bundesbank і досвіду Digital Asset ми змогли адаптувати продукт до потреб галузі».

Check Also

Аудит підтвердив забезпеченість Circle USDC доларом США

За даними аудиторської фірми Grant Thornton, стейблкоін USDC криптовалютного стартапу Circle, був повністю забезпечений фіатнимі …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *