Monday , 25 March 2019

Центральний банк Німеччини і Deutsche Börse успішно розробили власні Blockchain-системи

Центральний банк Німеччини Deutsche Bundesbank і Deutsche Börse оголосили про успішне завершення тесту ефективності двох прототипів блокчейн-систем для розрахунків за цінними паперами. З’ясувалося, що прототипи підтримують розрахунок регулярних платежів, процентних платежів, операцій з цінними паперами та погашення, коли облігації досягають зрілості. Системи були розроблені на Hyperledger Fabric версії 1.0 і платформі Digital Asset.

У заяві установи заявили, що прототипи були «піддані жорстким випробуванням продуктивності», щоб встановити їх придатність для пропонованих варіантів використання. За їх словами, результати випробувань показали, що обидва прототипу можуть реально впоратися з транзакционной навантаженням існуючої інфраструктури фінансового ринку.

У своєму оголошенні Бертольд Краке, генеральний директор Clearstream Banking AG і глава підрозділу Clearstream Global Operations в Deutsche Börse Group, сказав:

«Ми дуже задоволені результатами проекту. Тести показали, що технологія blockchain є гарною основою для додатків в області розрахунків та інших фінансових інфраструктур. Завдяки співпраці з Deutsche Bundesbank і досвіду Digital Asset ми змогли адаптувати продукт до потреб галузі».

Check Also

Тім Дрейпер закликає президента Аргентини легалізувати Bitcoin для поліпшення економіки

Американський венчурний інвестор 20 березня зустрівся з президентом Аргентини Маурісіо Макрі, щоб обговорити економічні перспективи …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *