Saturday , 20 October 2018

Центральний банк Сінгапуру видає нові рекомендації по ICO

Центральний банк Сінгапуру опублікував нове керівництво за первинними пропозиціями монет (ICO), в яких містяться рекомендації по використанню токенов відповідно до законодавства про цінні папери.

У своєму 13-сторінковому документі під назвою «Керівництво по розміщенню цифрових токенов» валютний орган Сінгапуру (МАС), центральний банк Сінгапуру і фінансовий регулятор, писав, що:

«Пропозиції або випуски цифрових токенов можуть регулюватися MAS, якщо цифрові токени є продуктами фінансових ринків відповідно до Закону про цінні папери та ф’ючерси (SFA). Продукти фінансових ринків включають будь-які цінні папери, ф’ючерсні контракти і контракти або домовленості для цілей торгівлі іноземною валютою.»

Він додає, що він «розгляне структуру і характеристики» цифрового токена, щоб визначити, чи є це типом продуктів для регулювання SFA. У доповіді говориться, що цифровий токен може мати наступне:

  • токен, який надає частку участі в корпорації, представляє собою відповідальність власника токена в корпорації і являє взаємні зобов’язання з іншими власниками токенов в корпорації;
  • заставне право, в якому він представляє або свідчить про заборгованість емітента за цифровий товарний знак відносно будь-яких грошей, які надаються або можуть бути надані емітенту власником токена;
  • одиниця в схемі колективних інвестицій («CIS»), де вона є правом або інтересом до CIS або можливість набувати права або інтерес в CIS.

У доповіді представлений ряд тематичних досліджень, що ілюструють, як можуть застосовуватися закони про цінні папери, які адмініструються MAS. Однак він додає, що вони «не є показовими або не підтверджують, як саме закони про цінні папери будуть застосовуватися до конкретної справи, пов’язаної з пропозицією або випуском цифрових токенів».

У першому прикладі дослідження, в якому основна увага приділяється токенам, пов’язаним зі спільним використанням та орендою обчислювальної потужності серед користувачів платформи, MAS заявили, що це не буде являти собою цінні папери під SFA. Тим не менш, у другому прикладі, токени, які представляють собою частку в компанії потраплятимуть під регулювання як цінні папери в SFA.

Ці нові рекомендації від MAS відображають попередні коментарі центрального банку про те, що ICO повинні регулюватися в рамках SFA. У серпні фінансовий регулятор оголосив, що він збирається регулювати випуск цифрових токенов і ICO.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *