Sunday , 26 May 2019

Цього року HTC планує випустити ще один блокчейн-телефон

Тайванська компанія з виробництва побутової електроніки HTC пропонує своїм клієнтам мобільних телефонів функції блокчейна.

На недавньому заході в Тайбеї директор HTC Філ Чен заявив, що компанія готує до випуску друге покоління свого телефону з блокчейном, EXODUS, до кінця року.

HTC EXODUS 1 був офіційно випущений в жовтні минулого року, після того, як вперше був анонсований під час заходу CoinDesk Consensus 2018 у травні минулого року.

Телефон включає в себе криптовалютний гаманець, а також підтримує децентралізовані додатки або dapps. Чен повідомив, що продажі пристрою відповідають очікуванням компанії.

З іншого боку, конкуруючий виробник телефонів з блокчейном, ізраїльська Sirin Labs, нещодавно скоротила чверть свого штату через розчаровуючі продажі свого телефону Finney.

Згідно DigiTimes, Чен вказав, що пристрій другого покоління буде мати додаткові функції в порівнянні з поточною моделлю, заявивши:

«Новий телефон розширить свої додатки блокчейна, щоб включити інші функції, такі як перегляд, обмін повідомленнями і соціальні мережі».

Додатки також будуть використовувати однорангові з’єднання «замість проходження через хмарні або мейнфрейм-плати, як це робилося раніше», додав він.

Раніше в цьому місяці Чен разом з двома партнерами заснував венчурний фонд, орієнтований на блокчейн, вартістю $ 50 мільйонів. Фонд, який отримав назву Proof of Capital, ставить собі за мету довести технологію блокчейн до широких мас шляхом інвестування в стартапи на ранніх стадіях.

Proof of Capital також співпрацює з HTC по лінії EXODUS, заявивши, що буде працювати з компанією «над визначенням стандартів і взаємодій для цього нового Інтернету і наданням ноу-хау в області мобільних і апаратних засобів для наших портфельних компаній».

EXODUS 1 був доступний тільки для покупки з біткоін і ether при запуску. Пізніше компанія почала приймати фіатні валюти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *