Thursday , 25 April 2019

Ціна біткоіна впала нижче $ 7 400

Біткоін (BTC) впав приблизно на 2 відсотки в п’ятницю, 3 серпня, не зумівши знайти підтримку, щоб утриматися на рівні $ 7 500 в перший раз на цьому тижні.

Дані від цінового трекера Coin360 показують раптове падіння вниз з $ 7 550 у п’ятницю, при цьому BTC / USD торгується близько $ 7 363 під час друку.

Ця цифра зазначає найнижчий біткоіна з кінця липня, відразу після того, як ціни виросли з $ 6100 за лічені години.

З того часу спостерігалося цінове ралі і падіння, а коментатори зацікавлені в тому, чи зможе підтримка в районі близько $ 7 000 утримуватися для підтримки липневого прибутку.

Сьогоднішній рух вниз супроводжує тимчасову волатильність криптовалютного обміну OKEx, який підтвердив, що він ввів 2500 BTC, щоб стабілізувати майбутні ф’ючерсні розрахунки. Криптообмін додав, що він додасть нову «політику боротьби з маніпуляціями» 4 серпня, щоб уникнути повторення подібних інцидентів в ще більшому масштабі.

На ринках альткоінів Ethereum (ETH) вдалося стримати втрати в порівнянні з біткоіном, знизившись приблизно на 1,1 відсотка за 24 години і в даний час торгується близько $ 409.

Bitcoin Cash (BCH) втратив близько 5 відсотків протягом 24-годинного періоду і торгується в районі $ 713.

Альткоіни Stellar (XLM) і Cardano (ADA) також характеризуються втратами серед десяти кращих монет, перерахованих на CoinMarketCap, приблизно на 7 і 3 відсотки в день відповідно, і торгуються за $ 0,25 і $ 0,13 на час друку.

Сумарна ринкова капіталізація нижче $ 262 млрд., що останній раз було відзначено 16 липня минулого року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *