Friday , 19 April 2019

Ціна біткоіна знову падає нижче $ 6800

За останні 24 години ціна біткоіна знизилася з $ 7 300 до $ 6 594, що призвело до чергової корекції на 10%. У той час як на великих біржах, таких як Bitfinex і Bithumb, було зареєстровано кілька великих обсягів покупок, ринок щосили намагався зберегти імпульс, який він створив за останні 5 днів з 31 березня по 4 квітня.

Індекс відносної сили (RSI), індикатор технічного аналізу, що визначає силу і ймовірність його зміни, вказує на те, що на ринку спостерігається перепроданність біткоіна за останні 24 години, враховуючи, що RSI біткоіна наближається до 34.6. Низький RSI біткоіна і Williams Percent Range, який також визначає динаміку ринку, очевидно, сигналізують про перепроданість ринку біткоіна на поточних рівнях.

Сумарна ринкова капіталізація в даний час складає близько $ 257 млрд., в порівнянні з рівнем 3 квітня близько $ 283 млрд.

Можливі фактори

Як це майже завжди має місце, ніякі конкретні фактори не сприяли зниженню криптовалютного ринку. Біткоін, Ethereum і інші великі криптовалюти побачили зниження попиту з боку ринку, так як і інші криптовалюти, за винятком невеликої кількості альткоінів, також зафіксували великі втрати.

Потенційними факторами, які сприяли зниженню ціни на біткоін за останні чотири місяці, з грудня по квітень, можуть бути масові розпродажі біткоіна двома великими організаціями: Fortress і Mt.Gox.

Згідно криптовалютному досліднику Метту Оделлу і з доповіддю, опублікованою FT, Fortress продала біткоінів вартістю понад $ 200 мільйонів протягом першого кварталу 2018 року, а Mt. Gox також скинув криптовалюти на ринок на $ 362 мільйони. Дві організації за короткий проміжок часу продали понад півмільярда біткоінів на публічних криптовалютних обмінах.

Якби Fortress і Mt. Gox продали свої запаси біткоінів на позабіржових ринках (OTC), це могло б звести до мінімуму наслідки масового розпродажу на ринку. Але їх використання криптовалютних торгових платформ з обмеженою ліквідністю для продажу найбільш домінуючої криптовалюти на ринку призвело до ефекту доміно на всіх біржах, пояснюючи корельовані рухи на ринку.

«Після того, як було оголошено про угоду з SoftBank, Fortress погодилася продати Logan Circle Partners в MetLife по угоді в розмірі $ 250 мільйонів. Поінформовані особи, заявили, що Fortress також ліквідувала біткоінів на суму близько $ 200 млн, в останні кілька місяців », – повідомив Араш Масуді з FT.

Ethereum і ICO

Протягом останніх кількох місяців Ethereum більш-менш відповідав загальній тенденції біткоіна, аналогічно іншим основним криптовалютам. Але на цьому тижні японський уряд оголосив про своє рішення легалізувати ICO і надати канал для інвесторів, щоб фінансувати проекти blockchain знову через продажу токенів.

Відкрита позиція японського уряду щодо Ethereum і ринку ICO може привести до збільшення вартості токенів в короткостроковій перспективі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *