Wednesday , 27 March 2019

Ціна біткоіна опускається нижче $ 9500

Ціни на біткоін впали нижче $ 10 000 в четвер, так як ведмежий ринок змінив зростання, в результаті якого BTC / USD досяг тижневих максимумів в $ 11 675 5 березня. Це падіння викликане чутками про злом Binance, а також введенням японським урядом штрафу на місцевих біржах і розпродажем величезної кількості біткоінів на Mt. Gox.

Чутки про злом Binance спростовані

З більш ніж $ 10 600 ціна біткоіна впала більш ніж на $ 1100 за кілька годин, досягнувши $ 9400. Тим не менш, майже відразу після того, як команда розробників Binance, найбільшого в світі криптовалютного обміну, спростувала чутки про злом, і Чанпен Джао , генеральний директор Binance, опублікував заяву про ситуацію, ринок відновився.

В протягом 10 годин вартість біткоіна знизилася з $ 10 600 до $ 9 400 і відновилася до $ 10 000. Весь криптовалютний ринок був надзвичайно нестійким протягом цього періоду, так як більшість основних криптовалют, таких як Ethereum і Ripple, послідуввали за ціновим рухом біткоіна.

В офіційній заяві команда Binance заявила, що хакери отримали інформацію про облікові записи користувачів на платформі Binance за допомогою фішингових атак протягом лютого. Потім, з накопиченими облікових записів, хакери використовували фейковий ключ API для виконання угод від імені користувачів, викликаючи одну пару криптовалют для збільшення обсягу.

«Вчора, протягом вищезгаданого 2-хвилинного періоду, хакери використовували ключі API, розмістили велику кількість ринкових покупок на ринку VIA / BTC, підвищуючи тим самим ціну, в той час як 31 попередньо депонований обліковий запис продавав VIA нагорі. Це була спроба перемістити BTC з фішингових рахунків на 31 обліковий запис. Відразу після цього з цих облікових записів пішли запити на виведення коштів », – пише команда Binance.

З тих пір Binance змінив всі угоди, і ніяких втрат не зафіксовано. Як не дивно, тільки хакери, які намагалися скористатися перевагами користувачів Binance, втратили свої кошти, як зазначив Чанпен Джао.

Японські біржі

Кілька аналітиків приписали недавню незначну корекцію криптовалютного ринку введенню покарання для японських обмінів криптовалютами за погане дотримання заходів безпеки і порушення правил боротьби з відмиванням коштів (AML) і Know Your Customer (KYC).

Токійський репортер, що фокусується на технологіях, Юдзі Накамура заявив, що два невеликих криптовалютних обміна були закриті (FSHO і BitStation), чотири основних торгових платформи GMO, Zaif, Bicrements, і Mr. Exchange були оштрафовані, а дві ліцензії були відізвані.

Минулого місяця уряд Південної Кореї ввів штрафи для криптовалютних бірж з поганими заходами безпеки в рамках більш масштабної ініціативи, що дозволяє криптовалютному ринку розвиватися і рости в рамках надійної екосистеми, захищаючи інвесторів.

Але в співтоваристві була негативна реакція на придушення японським урядом невеликих криптовалютних обмінів .

Після злому CoinCheck і втрати $ 530 мільйонів, японський уряд отримало багато скарг від інвесторів, незважаючи на те, що CoinCheck вирішив повернути всіх користувачів, які втратили свої кошти під час хакерської атаки.

Недавня короткочасна корекція була викликана поєднанням чотирьох факторів: придушення Японією невеликих бірж, чутки про злом Binance, оголошення SEC для бірж і нездатність великих криптовалют, відповідати ключовим рівням опору.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *