Wednesday , 20 June 2018

Ціна біткоіна падає до позначки $ 4 000

Відповідно до звітів, Китайські регулятори можуть намагатися закрити внутрішні біткоін-біржі, в результаті цього ціна біткоіна впала до мінімуму $ 3 977 в індексі цін на CoinDesk (BPI) в ці вихідні. Інформація приходить через тиждень після того, як Народний банк Китаю (PBOC) заборонив проведення ICO, раптово оголосивши поза законом практику створення і продажу криптовалют інвесторам з метою фінансування стартап проектів.

Невизначеність щодо того, що може бути попереду, різко перервала сходження біткоіна в п’ятницю після повторного технічного збою приблизно на рівні $ 4 650, а на подальший продаж вплинула новина з Китаю.

Bloomberg і Wall Street Journal припускали, що заборона буде обмежена біржовою торгівлею і не вплине на позабіржові угоди.

Але, в той же час, існувала думка, що ціна біткоіна може впасти нижче $ 4000, якщо Китай заборонить торгівлю по безперервним книгам замовлень більших бірж. Найбільші біржі Китаю і трейдери по всьому світу все ще чекають офіційного підтвердження.

Проте, біткоін успішно захистив свою позицію на рівні $ 4000, це означає, що інвестори не думають про припинення біткоін обміну в Китаї, або навіть якщо так станеться, це буде мати обмежений ефект.

Крім того, будь-яка заборона на біржові угоди з криптовалютами не поширюється на позабіржові (OTC) транзакції, тобто ринки все одно можуть рухатися.

Згідно Wall Street Journal: «Заборона на криптообмін не означатиме кінець торгівлі цифровими валютами».

Минуло більше 72 годин з тих пір, як прийшли новини про можливу заборону на криптовалютну торгівлю в Китаї, і нам ще належить почути офіційне підтвердження або спростування. Широкі ринкові настрої залишаються позитивними, тому відсутність новин (офіційного підтвердження або заперечення) буде сприйнята, як хороші новини.

Таким чином, інвестори можуть почати збивати ціну біткоіна на поточних рівнях, хоча в такому випадку цифрова валюта сильно постраждає, якщо Китай, після тривалого мовчання, раптово підтвердить заборону.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *