Sunday , 26 May 2019

Ціна біткоіна падає нижче $ 7300 на тлі загальної корекції криптовалютного ринку

Ціна біткоіна впала нижче позначки в $ 7 300, в той час як оцінка криптовалютного ринку знизилася більш ніж на $ 25 млрд. з $ 350 до $ 325 млрд. за останні 24 години.

За останні три дні, всього за 72 години, оцінка криптовалютного ринку різко впала з $ 390 до $ 333 мільярдів, втративши понад $ 57 мільярдів. На своєму попередньому щотижневому мінімумі оцінка криптовалютного ринку знизилася до $ 327 млрд. Сьогодні, 24 травня, криптовалютний ринок впав до нового місячного мінімуму.

Що викликає падіння ринку?

Як завжди, недавній корекції ринку сприяли найрізноманітніші чинники, і складно визначити кілька подій в якості визначальних для падіння ринку. Швидше, це сукупність багатьох подій, що сталися протягом року, які включають:

  • Розпродаж Mt. Gox
  • Можливі маніпуляції великими торговцями на ф’ючерсному ринку
  • Стратегія оподаткування Bitfinex
  • Скандал з Bithumb і UPbit в Південній Кореї
  • Невизначеність регулювання в декількох регіонах

Але, швидше за все, запуск ф’ючерсного ринку біткоінів в кінці 2017 року і маніпулювання криптовалютним ринком в кінцевому підсумку призвели до того, що ринок став вкрай мінливим і регулярно піддавався великим корекціям.

Раніше сьогодні Bloomberg також повідомив, що уряд США і міністерство юстиції почали розслідування незаконної торгівлі і маніпуляції цінами на біткоіни.

Через аномальну волатильність на криптовалютном ринку цілком ймовірно, що уряд США підозрює китів і великих інвесторів в маніпулюванні ринком, в стимулюванні значних рухів як вгору, так і вниз.

Перспективи біткоіна

Грунтуючись на сильному спадному тренді біткоіна, цілком ймовірно, що домінуюча криптовалюта опуститься нижче $ 7000 і досягне $ 6900 до відновлення.

Інші криптовалюти, такі як Polymath, Ethos, Storm, Zcash і Waves, які зафіксували великі прибутки протягом квітня і травня, знизилися на 10-20% як проти біткоіна, так і долара США.

Хоча індекс відносної сили (RSI) біткоіна вказує на нейтральну зону, малоймовірно, що ціна біткоіна підскочить, перш ніж впасти до нижньої межі $ 7000.

Зокрема, Ethereum за останні 24 години різко впав, знизившись більш ніж на 10% по відношенню до долара США.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *