Friday , 19 April 2019

Ціна біткоіна підскочила на $ 1000 за 30 хвилин

Сьогодні спостерігалося цінове ралі біткоіна, яке призвело до збільшення вартості більш ніж на $ 1000, менш ніж за годину, і ненадовго ціна навіть перетнула позначку в $ 8 000. В даний час біткоін торгується в $ 7 740 на Bitfinex.

Раніше на цьому тижні оцінка криптовалютного ринку опустилася нижче $ 248 мільярдів до місячного мінімуму. Сьогодні, 12 квітня, вартість криптовалютного ринку збільшилася разом з ціною біткоіна.

Підживлюючись різким ралійним злетом ціни на біткоін, криптовалютний ринок виріс на більш ніж $ 30 млрд., досягнувши позначки в $ 301,8 млрд., перш ніж опуститися до нинішньої вартості в $ 298 млрд. Це являє собою одноденне збільшення на 12%, що є одним з найбільших внутрішніх ралі криптовалютного ринка з грудня.

Аналітики в значній мірі пояснювали стрімкий злет «ведмежою пасткою», яка виникає, коли ф’ючерсні і маржинальні трейдери намагаються скоротити активи, але їх позиції ліквідуються через підвищення цін, змушуючи їх купувати за ринковими цінами для покриття їх позиції.

Метью Ньютон, аналітик крипто-брокерської компанії eToro, сказав:

«Не дивлячись на деяку стабільність на криптовалютних ринках за останні тижні, ми побачили рекордну кількість коротких позицій на великих біржах. Коли ціна почала зростати сьогодні, велика кількість «шортів» з великими позиціями була стиснута. В результаті інтерес покупців збільшився, що призвело до того, що ціна виросла на $ 1000 за 30 хвилин ».

«Останнім часом відношення між короткими і довгими маржинальними позиціями зростає», – сказав CNBC Нік Кірк, аналітик в  Cypher Capital. «Сьогодні обсяг покупок збільшився, і багато з цих коротких позицій були ліквідовані, що допомогло ралі».

Ціна біткоіна слідувала загальній тенденції ринку і залишалася вищою $ 7 000 протягом 24 годин. За останні 48 годин ціна біткоіна була стабільною в цьому регіоні, і з 9 квітня ціна топ-криптовалюти не показала жодних істотних рухів як вгору, так і вниз.

Біткоін не зміг продемонструвати якусь форму стабільності з тих пір, як весь ринок стрімко впав з 12 березня. Але на цьому тижні ціна на біткоіна продемонструвала деяку стабільність, в зв’язку з чим трейдери на світовому ринку очікували потенційне короткострокове ралі.

Стабільність біткоіна протягом всього цього тижня призвела до того, що ціна стрімко піднялася з $ 6,900 до $ 7,700, протягом 30-хвилинного вікна.

Вплив інституційних інвесторів

Раніше в цьому місяці деякі з найбільших інституційних інвесторів на фінансовому ринку, включаючи мільярдера Джорджа Сороса, фонд венчурного капіталу сім’ї Рокефеллера VenRock і Ротшильд, увійшли на ринок криптовалют.

Більшість інвесторів скептично ставилися до того, що ці інвестори виходять на ринок в той час, коли він переживав одне з найгірших коригувань у своїй історії. Але, історично, такі інвестори, як Сорос, як правило, вкладали великі суми грошей в ринки, які значно знизилися від їх рекордних максимумів, скориставшись спадаючим трендом.

Згідно з повідомленнями Bloomberg, Адам Фішер, який керує операціями з макро-інвестування Фонду Soros Fund Management, отримав внутрішнє схвалення почати криптовалютну торгівлю в період останніх декількох місяців, що примітно, враховуючи публічні заяви, які Сорос зробив щодо криптоактивів за той же період.

Якщо зростання позабіржового (OTC) обсягу ринку в криптовалютах, таких як біткоін і Ethereum, викликає поточне ралі біткоіна, то майбутнє ринку оптимістично.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *