Monday , 24 June 2019

Ціна біткоїну досягла 5-місячного максимуму. 3 причини зростання ціни біткоїну в квітні 2019

Вчора криптовалютний ринок ожив з ростом bitcoin до майже 5-місячних максимумів. Але чому?

Для тих, хто звертав увагу на графіки, це не повинно бути сюрпризом. Лідируюча криптовалюта за ринковою вартістю підскочила майже на 1 000 доларів США до 5 080 доларів США в 60-хвилинному вікні рано вранці у вівторок, підтверджуючи перехід від ведмежого ринку до бичачого ринку.

Цей період низької волатильності закінчився сильним бичачим проривом, можливо, за такими трьома причинами:

1. Технічний аналіз віщував бичачий хід

Як уже згадувалося, графіки bitcoin протягом деякого часу сигналізували про те, що ціна досягла дна.

Вперше це почалося в кінці лютого, коли 50-тижнева змінна середня bitcoin опустилася нижче 100-тижневої ковзної середньої, підтверджуючи ведмежий перехід – перший з квітня 2015 року.

Ця бичача дивергенція вважається раннім попередженням про зміну ведмежого тренда на бичачий. Підвищення МФО вказує на збільшення тиску покупців, в той час як падіння МФО вважається ознакою збільшення тиску продажів.

2. Зміна нагороди майнерів

Проте, ці технічні досягнення, ймовірно, посилили очікування більш сильного ралі на тлі майбутнього скорочення нагороди майнерів в два рази – запланованого програмного зниження кількості нових bitcoin, виплачуваних майнерам.

У травні 2020 року відбудеться зменшення нагороди в два рази, історичні дані дозволяють відзначити, що це впливає на ціну активу як мінімум за рік до події. (Протокол автоматично зменшує кількість нових bitcoin після обробки певної кількості блоків – подія, що сталася зовсім недавно в 2016 році).

Пророцтва того, що BTC збирається повторити історію, пробившись на бичачий ринок принаймні за рік до наступного скорочення видобутку в два рази (в серпні 2020 року), тільки посилилося за останні три місяці, що могло привести до вчорашнього прориву.

Дійсно, аналітики протягом декількох місяців сперечалися про те, що в зв’язку з тим, що в травні 2020 року очікується чергове зниження нагороди, прийшов час інвесторам звернути увагу на цю модель.

3. Ринкова активність

Однак не можна виключати ринкові рухи.

Агентство Reuters повідомило у вівторок, що один алгоритмічно керований замовлення вартістю 100 мільйонів доларів поширився по кільком великим бірж – Coinbase, Kraken і Bitstamp – викликав раптове ралі до багатомісячних максимумів.

Короткі позиції по BTC / USD впали з 20 654 BTC до 17 103 BTC з 4:00 до 06:00 UTC вчора; пізніше знижується до 16 978 BTC – найнижчий рівень з березня 2018 року.

Що попереду

Аналітики пророкують, BTC може відкотитися до рівнів нижче 4700 доларів в короткостроковій перспективі. Загальний прогноз, однак, буде залишатися бичачим, поки BTC залишається вище $ 4236.

Check Also

Мінфін Росії розглядає можливість торгівлі криптовалютою

Представник Мінфіну Росії говорить, що міністерство розглядає питання про дозвіл торгівлі криптовалютами, повідомила 21 червня …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *