Thursday , 21 February 2019

Ціна біткоіну опустилася нижче 9 500 $ після тестування рівня 10 000 $

Ціна біткоіну не досягла успіху в своєму русі до 10 000 доларів США і за 24 години впала більш ніж на 400 доларів. Альткоіни пішли за ціновою тенденцією біткоіну, впавши в ціні в діапазоні від 5 до 20 відсотків.

Що з ціною біткоіну?

Аналітики були оптимістичні щодо цінової тенденції біткоіну, враховуючи, що ціна поступово збільшилася з 6 500 доларів США до 9 900 доларів протягом трьох тижнів, чому сприяло поступове збільшення обсягу торгів і попиту. Послідовне відновлення біткоіну дозволило Індексу відносної сили (RSI) і Просунутому діапазону Вільямса (WPR) продемонструвати нейтральну зону, коли графік не говорить ані про перекупленість, ані перепроданість.

Однак, як і в попередній спробі, ціна біткоінe не змогла досягти і залишитися вище позначки в 10 000 доларів після нетривалого тестування 5 травня на деяких біржах. На інших великих ринках, таких як Гонконг і Південна Корея, ціна біткоіну перевищила 10 000 доларів, але в США ціна біткоіну досягла максимуму в 9 900 доларів США і впала до 9600 доларів.

На момент написання статті вартість біткоіну зупинилася в ціні нижче 9500 дол. США, і залишається незрозуміло, чи зможе біткоін почати новий рух вгору. RSI біткоіну в даний час складає 59,2, що означає нейтральну зону. Як експоненціальні, так і прості ковзаючі середні показують здорову короткострокову тенденцію, відкриваючи сильний сигнал для покупки.

Раніше ціна біткоіну впала майже на 10 відсотків після тестування позначки в 10 000 доларів, викликаної продажем активів Mt. Gox. У той час ціна біткоіну впала з 9 800 доларів до 8 800 доларів за один день.

За останні 24 години же ціна біткоіну впала тільки на 500 доларів після тестування рівня 10 000 доларів, що свідчить про те, що біткоін знайшов стабільність в регіоні за 9 300 доларів і здатний відскакувати назад після великих розпродажів.

Негативний тиск преси

Так як подібна фіксація падіння відбувається не в перший раз, преса знову розпочала негативний тиск на біткоін. Інвестор-мільярдер Уоррен Баффет, якого часто називають одним з найуспішніших інвесторів в новітній історії, заявив, що біткоін гірше, ніж отрута щура.

Баффет попередив інвесторів, що біткоін «безумовно прийде до поганого фіналу». Це малоймовірно, але аналітики заявили, що негативний тиск преси на біткоін базується на необгрунтованому засудженні, яке транслюють експерти в фінансовому секторі, такі як Баффет.

Проте, в деяких доповідях аналітики кажуть, що найбільші інвестори і економісти світу скористалися елементарними шкільними образами, а не логічними аргументами, що є оптимістичним фактом, оскільки він показує, що критики не змогли знайти правильні аргументи проти біткоіну.

При цьому Південнокорейська фірма з управління багатством заявила на цьому тижні, що біткоін потенційно може стати активом “тихої гавані”, що дозволяє зберегти капітал під час чергової фінансової кризи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *