Saturday , 20 October 2018

Ціна Біткоін досягає рекордного рівня

Загальна ринкова капіталізація для криптовалютного ринку вперше перевищила $ 300 мільярдів. Цей цифровий валютний світ, що виник менше 10 років тому, виріс астрономічно за такий короткий проміжок часу.

Дійсно, тільки в 2017 році біткоін виріс від $ 800 до майже $ 10 000, і це ще не кінець року. Топ-криптовалюта досягли рекордних висот, в той час як бум на ICO також допоміг встановити безпрецедентне зростання для альткоінів.

Тільки минулого тижня загальний обсяг на ринку криптовалют виріс більш ніж на $ 60 млрд. – це число, яке вперше було досягнуто ринковою капіталізацією 17 травня. Минуло всього шість місяців з тих пір, як це сталося, а капіталізація вже збільшилася в п’ять разів, досягнувши нового рекордного максимуму в $ 305,1 млрд. в понеділок вранці.

Збільшення ринкової капіталізації відображає загальну тенденцію серед рушійних сил ринку, що криптовалютний ринок буде продовжувати рости. Інвестори починають приєднуватися до ринку і отримують істотні вигоди. Збільшення хедж-фондів, а також загальне усвідомлення на ринку, є сильними сигналами для зростання.

Останнє підняття біткоін супроводжувалося зниженням альткоінів, але на цей раз альткоіни також виросли в ціні. Це також досить значний показник для ринку в цілому. На думку багатьох інсайдерів, ринок тільки що почав ралі зі збільшенням інвестицій.

Новий рекорд Біткоін

Останній сплеск ціни на біткоін цілком ймовірно може стати кроком на шляху до подолання психологічної межі в $ 10 000.

Найбільша в світі криптовалюта за ринковою капіталізацією досягла нового максимуму в $ 9,9731,51 о 09:00 UTC. Це сталося після того, як в минулі вихідні ціна перевищила $ 9 000 – і трохи більше тижня після того, як перетнула позначку $ 8 000.

На момент написання статті bitcoin-U.S. dollar (BTC / USD) торгується на рівні $ 9 630. За даними CoinMarketCap, за останні 24 години BTC виріс на 8,24%. Криптовалюта зросла більш, ніж на 800% за рік.

Вчора обсяги торгів зросли до $ 5,4 млрд., що є найвищим показником з 13 листопада, додаючи довіри до стійкості ралі. Крім того, обсяги пошуку Google для терміна «біткоін» знову зросли.

Короткострокові індикатори демонструють сильну короткострокову динаміку для біткоін, а аналітики, такі як Макс Кейзер і мільярдер-інвестор Майк Новограц, очікують, що ціна на біткоіна перевищить $ 10 000 в цьому році.

Запуск CME Group торгівлі біткоін ф’ючерсами надає аналогічний вплив, як і bitcoin ETF на глобальному ринку біткоін в березні. Різниця між березневим bitcoin ETF і обміном ф’ючерсами CME Group полягає в тому, що останній гарантований, враховуючи, що інший біткоін обмін LedgerX вже схвалений і регулюється Комісією з торгівлі товарними ф’ючерсами США (CFTC).

Що очікує Біткоін в 2018 році?

Прийняття біткоін як сховища вартості і способу оплати зростає швидкими темпами. Якщо рішення для масштабування другого рівня будуть інтегровані провідними провайдерами біткоін сервісів до наступного року, підприємства і торговці зможуть приймати біткоін платежі з низькими комісіями за транзакцію від своїх клієнтів.

У таких країнах, як Японія, великі роздрібні торговці і підприємства, такі як Bic Camera, Peach Airline і Capsule, вже почали приймати біткоіни через стратегічне партнерство з криптовалютними обмінами.

Якщо прийняття біткоін як сховища вартості, так і в якості методу оплати збільшиться протягом 2018 року, ціна на біткоін, швидше за все, буде рости швидкими темпами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *