Friday , 22 March 2019

Ціна на Ethereum досягла $ 1000

Ціна ethereum в четвер перевищила $ 1000, перетнувши ще одну історичну віху для третьої за величиною криптовалюти.

З початку року минуло лише чотири дні, але січень уже став знаменним місяцем для ринків альткоінів. У цей короткий проміжок часу сукупна ринкова капіталізація альткоінів збільшилася більш ніж на $ 140 млрд, а на частку альткоінів в даний час припадає понад дві третини від криптовалютного ринку. Раніше на цьому тижні ripple став першим альткоіном, який досяг ринкової позначки в $ 100 мільярдів, і тепер ethereum додає своє ім’я в цей ексклюзивний список.

Як і більшість криптовалют, ethereum знаходиться на підйомі з початку грудня, коли ціна становила $ 428. Протягом місяця ціна ethereum зросла на 76 відсотків – навіть коли біткоін пережив помірне зниження – альткоін закінчив рік на позначці $ 752.

Залишивши позаду ripple, ethereum продовжив своє ралі до 2018 року, досягнувши як $ 800, так і $ 900 раніше на цьому тижні. Сьогодні вдень – приблизно о 14:00 UTC – ціна ethereum досягла історичного рубежу в $ 1000 в перший раз за всю історію.

В даний час, ринкова капіталізація Ethereum становить $ 98,1 мільярда, що дозволяє претендувати на місце третьої криптовалюти і досягнення ринкової капіталізації в розмірі $ 100 мільярдів.

Хоча ethereum ще не досяг $ 1000 на більшості західних бірж, південнокорейські трейдери запропонували ціну ether $ 1 322, що дозволило її середньому показнику вийти на чотиризначну територію. В даний час безліч торгів ETH зосереджено на Binance, на частку якого припадає понад 20 відсотків щоденного обсягу ETH.

Переваги альфа релізу Casper

Незважаючи на те, що прорив ethereum за $ 1000 стався на тлі більш широкого зростання альткоінів, принаймні частина його руху, ймовірно, пов’язана з оголошенням про те, що алгоритм консенсусу Casper проходить альфа-тестування на публічній тестовій мережі, прокладаючи шлях для переходу від proof-of-work (PoW) до proof-of-stake (PoS).

Незважаючи на те, що Casper не досяг публічного релізу, той факт, що він увійшов в альфа-тестування, став знаковим для ціни ethereum. Розробники Ethereum вважають, що Casper принесе безліч переваг мережі ethereum, не останньою з яких є здатність різко знизити рівень інфляції.

Це буде можливо, тому що PoS вимагає набагато менше електроенергії, ніж PoW, що спонукає учасників мережі перевіряти транзакції на більш низькі винагороди, ніж в даний час поширюються на майнерів.

Знижений рівень інфляції зробить окремі валютні одиниці ціннішими і згодом потенційно дозволить мережі досягти дефляційного стану, в якому менше монет вступає в оборот, ніж втрачено або знищено.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *