Thursday , 25 April 2019

Ціна покупки Біткоін – «нижче $ 5000», – каже головний економічний радник Allianz

Головний економічний радник компанії Allianz з фінансових послуг Мохамед Ель-Еріан заявив сьогодні, 29 червня, CNBC, що він вважає, що біткоін (BTC) в кінцевому підсумку буде розглядатися як засіб збереження капіталу, і що він розгляне питання про покупку, якщо ціна досягне $ 5000. У той же час Ель-Еріан повідомляє, що на даний момент він не володіє Біткоінами.

Ель-Еріан розглядає стрімкий зліт ціни біткоіна в кінці 2017 року, як «чисті спекуляції», додавши, що:

«Я не думаю, що ціна повернеться до $ 20 000, але я думаю, що при створенні бази, об’єднуючої людей, які дійсно вірять в майбутнє біткоіна, цілком можливий значний ріст».

Ель-Еріан продовжив, підкресливши, що, хоча він вважає, що криптовалюти – це довгострокове явище, вони будуть мати іншу форму, ніж на сьогоднішній день:

«Я підозрюю, що якщо ви подивитесь вперед на 10-15 років, в майбутньому у нас будуть цифрові валюти, але в цьому братиме участь державний сектор. Це не буде чистий біткоін, а на технологію blockchain потрібно звернути серйозну увагу ».

У довгостроковій перспективі Ель-Еріан вважає, що біткоін не служитиме валютою у вигляді «ще одного товарного активу, яким ви можете торгувати, а головним чином буде розглядатися як засіб збереження вартості».

В цьому відношенні його позиція збігається з існуючим статусом біткоіна в очах Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами США (CFTC), яка з початку 2015 року класифікувала провідну криптовалюту, як товар.

Ель-Еріан також вважає, що прийняття криптовалюти «буде набагато повільніше, ніж вважають прихильники». Він прийняв ту ж позицію ще в вересні 2017 року, передбачаючи подальший «вибух цін» біткоіна, але припускаючи, що «масового прийняття» не відбудеться, в основному через втручання урядів.

Біткоін в даний час торгується на рівні $ 5 885, що на 4% менше, ніж в той же день, і більше 20% в цьому місяці. 24 червня BTC також впав нижче позначки в $ 6 000, досягнувши свого найнижчого рівня цін в 2018 році, що не вдавалося з жовтня 2017 року.

Ефект запуску торгових ф’ючерсів на біткоіни тим часом став все більше переконливим показником для вимірювання настроїв на ринку.

Раніше в цьому місяці, Том Лі з Fundstrat Global Advisors, відомий своєю бичачою позицією з приводу майбутньої ціни біткоіна, стверджував, що аналогічні терміни для ф’ючерсів CBOE придушили зростання цін.

У травні Федеральний резервний банк Сан-Франциско опублікував економічний лист, в якому йдеться про те, що зниження біткоіна з моменту його піку в $ 20 000 в грудні стало результатом запуску ф’ючерсних контрактів на біткоіни.

Коментатори в соціальних медіа визначили подальші тенденції, підозрюючи участь банків у ф’ючерсній торгівлі, в якості основного винуватця нездатності біткоіна рости вище. Торгівля CME ф’ючерсами на уран викликаює аналогічну поведінку в секторі, зазначив один з користувачів Twitter.

Однак в більш широкому сенсі джерела, як і раніше, не згодні з цінами на біткоіни. Дані досліджень, опубліковані на цьому тижні, розвіяли побоювання, що ринки піддавалися маніпуляціям, натомість інвестори купували криптовалюти і очікували підвищення ціни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *