Wednesday , 19 September 2018

Ціна Bitcoin виросла на 7,11% за день на фоні збільшення напруженості відносин США та Північної Кореї

25 вересня ціна біткоїну виросла з $ 3,690 до $ 3,950, аналітики пояснили різкий стрибок цін на біткоїни загостренням конфлікту між США і Північною Кореєю.

Основні фактори: волатильність глобальних ринків, викликана конфліктом між США і Північною Кореєю

Вчора міністр закордонних справ Північної Кореї Рі Юнхо провів велику прес-конференцію в Нью-Йорку, звинувативши президента США Дональда Трампа в оголошенні війни проти Північної Кореї. Рі підкреслив, що «світ повинен чітко пам’ятати», що саме США нібито оголосили війну Північній Кореї. Рі сказав журналістам:

«У світлі оголошення війни Трампом всі варіанти будуть включені в таблицю операцій вищого керівництва КНДР [Північна Корея]».

Загрози північнокорейського уряду щодо США і завершення спільного військового тренування між США і Японією, в якій бомбардувальники B-1B з Гуаму та винищувачі F-15 летять з Окінави, Японія пролетіла по водах Північної Кореї, все це стало на чолі зниження цін глобальних акцій. Більш того, впали резервні валюти, долар США і японська ієна.

В результаті основні індекси фондового ринку, включаючи індекс Dow Jones Industrial Average, знижувалися в ціні протягом трьох днів поспіль, і аналітики пояснили, що акції та активи можуть впасти ще більше по вартості, якщо волатильність глобальних ринків і економічна невизначеність продовжаться.

Джон Карузо, старший ринковий стратег RJO Futures, сказав CNBC:

«Я думаю, що ринок трохи нервував через це [американські бомбардувальники пролітають над північнокорейським повітряним простором]. На тлі німецьких виборів це робить ринок трохи невпевненим прямо зараз».

Збільшення попиту на біткоіни в якості активів Safe Haven

Протягом останніх трьох тижнів біткоін продемонстрував стійкість до загальнонаціонального заборони китайського уряду на місцеві кріптовалютние біржі. Проте, глобальний ринок біткоіну щосили намагається оговтатися від свого попереднього рекордного максимуму в 5 050 доларів.

Але, як відзначали аналітики, в тому числі Макс Кейзер і Вірткс, за часів волатильності і фінансової нестабільності на світовому ринку все більше число інвесторів і трейдерів шукають безпечні притулки для своїх активів і місця для ліквідних, безпечних і стабільних долгсрочних інвестицій.

За останні 24 години ціна біткоїнів збільшилася на 260 доларів. Цілком ймовірно, що інвестори і трейдери в США, Японії і Південної Кореї, де знаходяться три з найбільших світових біржових бірж в світі за обсягами щоденних торгів, звертаються до біткоіну, щоб уникнути девальвації активів, індексів фондового ринку та валюти.

Уже зараз долар США і японська ієна ослабли, і стратеги Уолл-стріт очікують зниження вартості більшості активів в найближчі тижні.

Така волатильність на світових ринках є позитивним показником зростання для біткоіну. Японія вже перетворилася в найбільший ринок біткоіну, на частку якого припадає близько 50 відсотків ринку, а трейдери з китайського ринку перебралися до Японії, США і Південну Корею.

Якщо конфлікт між США і Північною Кореєю буде тривати, а Японія і уряд Південної Кореї також почнуть активні військові навчання, глобальні ринки, швидше за все, знизяться в ціні, а ціна біткоіну позначиться на нових максимумах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *