Thursday , 17 January 2019

Ціна Bitcoin впала нижче $ 8 000

Криптовалютні ринки постраждали сьогодні, 15 березня, в результаті падіння ціни Bitcoin (BTC) нижче $8000 і Ethereum (ETH) нижче $ 600. Спад, швидше за все, пов’язаний з оновленням Google своєї політики в області фінансових послуг, що означає заборону на всі крипто-пов’язані оголошення, починаючи з червня 2018 року.

У середу ціна Bitcoin впала нижче $ 8 000 доларів на перший раз з початку лютого. В даний час Bitcoin оцінюється в $ 8,175 на Bitfinex, що відповідає капіталізації в розмірі $ 139,6 млрд. І 42,2% загального індексу.

Ціна Bitcoin впала до $ 8 000 на четвер, на тлі розширення криптовалютного ринку по всьому світу. Тільки дві з топ- 100-криптовалют – Kin і DigixDAO – змогли просунутися проти долара США, в той час як інші 98 пережили черговий день в червоному.

В цілому, криптовалютний ринок акцій впав на $ 26 мільярдів, що складає одноденний відступ більш ніж на 7%. В даний час індекс оцінюється в $ 330,2 млрд. – це скорочення більш ніж на $ 500 млрд. від рекордно високого рівня, встановленого на початку січня.

Розширення криптовалютного ринку

Зниження корелювало з повідомленнями про те, що Google заборонить рекламу, пов’язану з криптовалютами, що призведе до того, що його рекламна політика буде відповідати політиці конкурента Facebook, який в січні заборонив ці типи оголошень. Крім того, в цей же час підкомітет Конгресу США зустрівся, щоб обговорити правила регулювання криптовалют, особливо щодо захисту інвесторів.

Примітно, що корекція тривала, незважаючи на те, що кілька великих фінтех-фірм, включаючи Square and Robinhood, почали дозволяти своїм клієнтам купувати і продавати криптовалюти через свої додатки, які вже широко використовуються серед ентузіастів криптовалют і неінвесторов.

Зовсім недавно компанія Circle запустила повноцінну платформу брокерських платформ і вже розгорнула її до 46 штатів США. Ця програма використовує інституційний торговельний майданчик фірми, щоб надати інвесторам можливість миттєво купувати п’ять криптовалют, і, в найближчому майбутньому, очікується розширення платформи.

Однак дані пошуку Google показують, що суспільний інтерес до криптовалют знаходиться у відносній найнижчій точці, тому випуск цих програм не має такого впливу, який він міг мати на ринку три місяці тому, коли обмін криптовалютами був настільки завантажений трафіком, що вони перестали приймати нові   реєстрації користувачів, працюючи над розширенням своїх операцій.

Мобільний платіжний додаток Square Cash, додав опцію покупки і продажу BTC для користувачів у Вайомінгу, які раніше не мали такої можливості через суворі криптовалютні правила штату. Cash App також знаходиться в процесі подачі заявки на BitLicense в Нью-Йорку, щоб довести варіант BTC до своїх користувачів в Нью-Йорку.

Крім того, на слуханнях по криптовалютам в Вашингтоні, яке відбулося вчора, 14 березня, головний спеціаліст з юридичних питань і ризиків Coinbase зміг розширити думку про те, що діючі нормативні акти США завдають шкоди технологічним інноваціям.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *