Sunday , 23 September 2018

Ціна Bitcoin встановлює новий рекорд

Раніше сьогодні, 12 жовтня, ціна Bitcoin досягла нового рекордного максимуму. Протягом останніх декількох годин вартість Bitcoin збільшилася з $ 4,150 до $ 5,419, знову встановлюючи новий рекордний максимум. Більшість інших криптовалют також показали зростання, в результаті чого загальна сума криптовалютного ринку перевищила $ 160 мільярдів вперше з 8 вересня.

Сукупна вартість усіх криптовалют на початку дня становила $ 154 млрд. І неухильно піднімалася протягом дня. Приблизно о 8:00 за UTC ціна біткоіна перевищила $ 5000, збільшивши загальну вартість криптовалютного ринку більш ніж на $ 3 мільярди менше ніж за 30 хвилин. Сумарна капіталізація криптовалютного ринку продовжила рости і в даний час складає $ 161,8 млрд.

Ринкове ралі в четвер було ініційовано та проведено біткоіном, який в даний час офіційно подолав наслідки заборони в Китаї. Подолання відмітки в $ 5000 не було сюрпризом – ціна біткоіна коливалася вище $ 4800 протягом більшої частини тижня, але тим не менше це було монументальне досягнення.

З досягненням свого нового рекордного максимуму в $ 5 419, ціна біткоіна трохи скоригувала себе до $ 4,370. Проте, на валютному ринку Південної Кореї Bitcoin торгується вище $ 5500, що представляє собою 24-годинне зростання на 8% і становить ринкову капіталізацію в $ 86,4 млрд.

Тепер, коли біткоін досяг нового рекордного рівня, цілком ймовірно, що скептики розв’яжуть новий раунд некрологів по біткоіну, але генеральний директор CoinIRA Тревор Гершт каже, що сприятливі нормативні умови, такі як в США і Японії, дозволять ціні біткоіна продовжувати рости довгостроково.

«Критика біткоіна не вплинула на ціну взагалі. Біткоін вже багато років має своїх критиків і це буде тривати довгі роки. Регулюючі дії за кордоном вплинули тільки на те, де продається біткоін, а не на загальне використання або ціну топ-криптовалюти », сказав Гершт. «І в міру того, як нормативна середовище продовжує розвиватися в Сполучених Штатах і Японії таким чином, щоб це було вигідно криптовалютам, використання, попит і ціна біткоіна повинні продовжувати рости».

Ціна Ethereum піднімається до $ 310

Незважаючи на те, що біткоін поглинає основну частину сьогоднішньої уваги, ціна ethereum показала помірне зростання на частині крипто ринків. Ціна ethereum виросла на 2% за день, довівши її нинішню вартість до $ 307. Це дає ethereum ринкову капіталізацію в розмірі $ 29,2 млрд.

Альткоіни додають $ 500 мільйонів

У четвер альткоіни зробили помірний прибуток, додавши до загальної суми $ 500 млн.

Однак Ripple не брав участі в просуванні. Незважаючи на прекрасні місячні показники, ціна Ripple знизилася на 1% в четвер. Однак, ціна bitcoin cash впала на 3% і тепер торгується на рівні $ 325. Litecoin додав 5% до своєї ціни, яка тепер становить $ 53, а вартість dash $ 293. NEM і NEO кожен знизилися на 3%, а monero виріс на половину відсотка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *