Saturday , 15 December 2018

Ціна Bitcoin досягає нового максимуму

Ціна біткоін, раніше сьогодні, 30 жовтня, встановила новий рекордний максимум. Ціна досягла позначки в $6 345, так як ринок продовжує демонструвати оптимізм по відношенню до bitcoin ETF, можливості відновлення торгівлі криптовалютами в Китаї, bitcoin регулювання в Південній Кореї і bitcoin хардфорку.

При встановленні нового максимуму, ціна біткоін наразі виросла на більш ніж на 500% в річному численні, піднявшись з $ 1,000 з 1 січня цього року.

Основні фактори для недавнього зростання цін на Bitcoin

Нещодавнє підвищення ціни на біткоін з $ 5,800 до $ 6,345 можна пояснити широким спектром чинників, включаючи високу ймовірність затвердження біткоін ETF і відновлення криптовалютної торгівлі в Китаї в цьому році.

Кілька аналітиків також підкреслили, що зниження підтримки біткоін хардфорків, таких як Bitcoin Cash, Bitcoin Gold і SegWit2x (B2X), сприяло зростанню імпульсів біткоіна, оскільки ринок розвиває впевненість у первісному біткоін блочейні, як в основному, що залишиться після хардфорка SegWit2x в листопаді.

Більш того, уряд Південної Кореї нещодавно оголосив про свої плани щодо впровадження біткоіна в якості товару і ефективного регулювання ринку для захисту бізнесу, інвесторів і користувачів. Наступні за Bitfinex, південнокорейські криптовалютні біржі, такі як Bithumb і Coinone, є найбільшими торговими криптовалютними платформами  за обсягом торгів. У майбутні місяці південнокорейські фінансові органи будуть регулювати ринок, щоб сприяти зростанню місцевих біткоін і криптовалютних ринків.

Як відзначають експерти, такі як Макс Кейзер, з огляду на успіх строго регламентованих криптовалютних опціонів, деривативів і ф’ючерсних торгових платформ, таких як LedgerX, ймовірність схвалення біткоін ETF до середини 2018 року, значно збільшилася за останні кілька тижнів. Команда LedgerX пояснила, що попит на біткоіни від інституційних інвесторів і традиційної фінансової індустрії перевершив очікування.

Китайська криптовалютна торгівля

Іншими другорядними факторами, які могли вплинути на короткострокову цінову тенденцію біткоіна, є можливість відновлення криптовалютної торгівлі китайським урядом і зниження підтримки жорстких вилок біткоіна.

Минулого місяця, місцеві дослідники в Китаї, представили можливість китайському уряду дозволити криптовалютні біржі після переобрання президента Сі Цзіньпіна, з огляду на його підтримку вільних ринків. На цьому тижні кілька обмінів, в тому числі ZB.com, показали, що користувачі зможуть торгувати криптовалютою вже в листопаді.

Не перевіренні чутки навколо Китаю, який знову розпочне криптовалютну торгівлю і зниження підтримки SegWit2x і Bitcoin Gold від майнерів, біткоін спільноти і промисловості, ймовірно, сприяли збільшенню ціни на біткоін, на додаток до основних факторів, розглянутих вище.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *