Tuesday , 11 December 2018

Ціна Bitcoin досягає рекордної позначки $ 7000

Біткоін продовжив свій п’ятиденний сплеск, збільшившись в ціні з $ 5750 28 жовтня до трохи більш ніж $ 7 000 на момент написання статті на обміні GDAX. Такий прорив топ-криптовалюти і її новітній рекордний максимум $ 7000, схоже, пов’язані з його зростаючою інтеграцією в фінансову систему.

Незважаючи на те, що на цьому тижні ціни ростуть безпрецедентними темпами, хардфорк SegWit2x викличе корекцію «незалежно від того, якої висоти досягне» біткоін, – говорить Тон Вейс.

У поправках до короткострокового прогнозу цін на біткоін проти долара США в середу Вейс сказав, що «збиток був нанесений» майбутнім хардфорком.

«Незалежно від того, наскільки високо підніметься криптовалюта, в результаті хардфорка SegWit2x я очікую зниження до $ 5000 в будь-якому випадку», – прокоментував він.

Вейс передбачив, що біткоін досягне $ 6,900 до 5 листопада, але ситуація на ринку змінилася в зв’язку з діями гіганта Уолл-стріт CME Group, який планує дебютувати в торгівлі біткоін фьчерсамі в цьому році.

Реалізація SegWit2x планується приблизно 18 листопада, незабаром після цього буде випущено реліз. Торгівля ф’ючерсами нового форку Bitcoin неухильно зростає, ціни в даний час складають близько $ 1200, з початковою ціною $ 810 21 жовтня по даним Coinmarketcap.

Трейдери подвоюють ставку на BTC, в той час як галузеві підприємства і фігури приймають все більш вкорінені позиції за або проти хардфорка.

Ф’ючерси та деривативи

Тільки вчора CME Group, найбільша світова валютна біржа, оголосила, що почне торгувати ф’ючерсами біткоін до кінця 2017 року в очікуванні схвалення регулюючих органів. CME Group є найбільшим обміном в світі по опціонах і ф’ючерсах, а також власником Чиказької товарної біржі, Чиказької торгової палати, Нью-йоркської товарної біржі, Торгової палати Канзас-Сіті і приватним власником індексів Dow Jones.

Після оголошення, Bloomberg повідомили, що дозвіл CME робить біткоін «законним» у світі основних фінансів. CME стає останнім гравцем основного рівня, який робить ставку на біткоін, слідуючи оголошенню Chicago Board Options Exchange (CBOE) про те, що вони будуть торгувати біткоін опціонами і ф’ючерсами, а також відкриттю LedgerX свого регульованого ринку біткоін ф’ючерсів.

ETF?

Торгівля ф’ючерсами біткоін на регульованих ринках, особливо такими великими компаніями, як CBOE і CME, робить надзвичайно ймовірним, що в найближчому майбутньому можливий біржовий фонд біткоін (ETF). Коли SEC відхилила спроби братів Уінклвосс зареєструвати такий ETF на початку цього року, регулятор вказав, що він може повернутися до свого рішення, якщо виникнуть регульовані ринки ф’ючерсів.

Зі зростаючим визнанням біткоін фінансистами і трейдерами Уолл-стріт небо є буквально межею для цифрової валюти. У той час як ринкова капіталізація біткоіна в розмірі $ 116 млрд. велика за світовими криптовалютними стандартами, вона незначна в порівнянні з ринком деривативів на суму $ 639 трлн. Якщо навіть найменша частина цих коштів повинна була увійти в біткоін, його цінність була б немислима.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *