Wednesday , 19 December 2018

Ціна Bitcoin злетіла до нового рекордного максимуму в розмірі 6 080 доларів в п’ятницю, вперше пробивши бар’єр в 6000 доларів

Після тижня волатильності ціна біткоіну, схоже, опустилася до стабільного рівня в п’ятницю. Це, однак, було просто затишшя перед бурею. Після консолідації підтримки на позначці 5 650 дол., ціна на Bitcoin почала зростати, перетинаючи значення 5 700 долл., 5800 дол. та 5 900 долл. дуже швидко.

О 15:00 UTC, на Bitfinex стався вибух в обсязі торгів, піднесший ціну біткойнов за 6000 доларів, щоб встановити новий рекордний максимум в 6 054 долара.

Діаграма цін BTC | Джерело: BitcoinWisdom

Цей історичний підйом дав можливість біткоіну пройти за інший важливий рубіж: ринкова капіталізація в 100 мільярдів доларів. Bitcoin тепер може похвалитися домінуючою 57% -ю часткою в загальній сумі криптовалют, яка в даний час складає трохи менше 175 млрд доларів.

Зниження ціни

Ціна Bitcoin вчора пронеслася повз короткострокової мети майже будь-якого відомого великого аналітика, навіть тих, які колись вважалися занадто оптимістичними. Наприклад, Том Лі Лінд Стрейт передбачив, що ціна Bitcoin не досягне 6 000 доларів США до середини 2018 року. У той же час Ронні Моас з Pointpoint Research спочатку встановила мету на кінець року на суму 5000 доларів, але з тих пір оновила її до 7500 доларів США в світлі стійкого бичачого тренда.

Після сьогоднішнього ралі відомий трейдер і кріптоекономіст Туурі Демейстер опублікував у Твіттері, що він стурбований тим, що «ринок піниться», враховуючи, що запланована дата спірного хардфорка SegWit2x всього через 27 днів. З іншого боку, сьогоднішній рух може бути ознакою того, що трейдери вважають, що вилка буде скасована.

У всякому разі, це рекордне просування призвело ринки до безпрецедентного охопленням і тільки час покаже, чи буде підтримка цього бичачого тренда або, навпаки, нас чекає падіння при наближенні хардфорка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *