Thursday , 19 April 2018

Ціна Bitcoin знижується на 12% за ніч

Ціна Bitcoin підтримувала свою висхідну тенденцію і динаміку протягом семи днів поспіль, досягаючи нових рекордних максимумів майже щодня. З 5 по 12 травня ціна Bitcoin виросла з $ 1500 до $ 1850, що свідчить про тижневе збільшення вартості на $ 350.

12 травня вартість Bitcoin впала з приблизно $ 1,815 до $ 1,600 за 24-годинний період, зафіксувавши нічне зниження майже на 12%. З тих пір ціна Bitcoin відновилася відносно швидко і знову повернулася в область   $1,740.

На деяких ринках ціна Bitcoin впала до $ 1500, що викликало стурбованість у інвесторів про те, чи можна виправдати і підтримувати короткострокове зростання цін Bitcoin.

До сих пір Bitcoin показав стійкість до ринку і вже почав швидко відновлюватися. Ціна Bitcoin почала демонструвати певний імпульс у дивергенції ковзної середньої конвергенції (MACD) раніше сьогодні, і протягом декількох годин Bitcoin знову увійшов в область $ 1700.

В даний час ціна Bitcoin демонструє сильний імпульс і тримається на рівні $ 1730 на основних криптовалютних біржах. Як і протягом останніх декількох тижнів, японський Bitcoin ринок, який володіє 49% світової частки ринку Bitcoin, веде висхідну динаміку ціни Bitcoin і обробляє операції з ціною приблизно в $ 1800.

І в міру того як імпульс стихає, виникають побоювання, що минулі проблеми Bitcoin можуть тепер стати більш помітними. Наприклад, коли litecoin недавно оновив свій код для масштабування своєї транзакційної ємності, можливо, що дискусії про масштабування Bitcoin незабаром відновляться.

«Я думаю, що Bitcoin буде коштувати $ 5 000 або $ 10 000 на протязі декількох років, але він не зможе досягти цього, якщо ми не подолаємо цю суперечку про масштабування, а короткострокові цінові скачки тільки затримують нас в рішенні цього питання», – сказав інвестор і підприємець Вінні Лінгхем.

Ціна Bitcoin зросла більше в 12-денний період з 1 травня по 12 травня, ніж протягом чотирьох місяців з січня по квітень. Тому інвестори і трейдери на світовому ринку Bitcoin очікували корекції ціни Bitcoin, враховуючи її недавній крутий і несподіваний сплеск.

Ціна Bitcoin, ймовірно, знову відновить своє ралі після початкової корекції вартості. 10 травня японські криптовалютні біржі, які домінують на світовому ринку Bitcoin, роз’яснили ситуацію з торгівлею Bitcoin «з комісією» і «без комісії».

Якщо ціна Bitcoin успішно збереже свій новий імпульс, і основні ринки, в тому числі японський ринок обміну Bitcoin, продовжать свій вибуховий ріст, то ціна Bitcoin, швидше за все, позиціонує себе для чергового стрибка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *