Monday , 21 January 2019

Ціна Bitcoin зростає із загальним зростанням криптовалютного ринку

У порівнянні з минулою неділею, 18 березня, коли ціна Bitcoin (BTC) знизилася до рівня нижче $ 7500, сьогодні, 24 березня, ринок на підйомі, з ціною BTC, яка наближається до $ 9 000, що становить зростання приблизно на 18% після падіння. З понеділка, 19 березня, BTC торгується в середньому від $ 8000 до $ 9000.

За останні 24 години криптовалютний ринок показав зростання на $ 20 мільярдів, так як основні криптовалюти біткоін і Ethereum зафіксували солідний прибуток. Біткоін збільшився більш ніж на 6%, в той час як Ethereum, EOS, Litecoin, Ripple і Bitcoin Cash виросли приблизно на 4%.

Чанпен Чжао (Changpeng Zhao), засновник і головний виконавчий директор Binance, найбільшої в світі криптовалютної біржі, згідно даних Cryptocurrency Market LiveCoinWatch, зазначив, що обсяги більшості основних обмінів криптовалютами повернулися, що свідчить про підвищення попиту на криптовалюти.

Чжао заявив: «Добре бачити, що обсяги повертаються в усіх напрямках», оскільки криптовалютний ринок почав демонструвати значне збільшення обсягу щоденних торгів, яке було відносно низьким з тих пір, як ціна біткоіна впала до рівня $ 7000 на початку цього місяця.

Storm, Blockchain платформа, заснована на Ethereum, яка стимулює користувачів до виконання мікро-завдань, була найбільш ефективною криптовалютою дня, так як вона збільшилася приблизно на 170%. В даний час Storm залишається другою найбільш ліквідною криптовалютою на світовому ринку за біткоіном з обсягом торгів в $ 2,3 мільярда.

Переважна більшість щоденних обсягів торгів Storm генерується Upbit, другою за величиною в Південній Кореї і п’ятою за величиною в світі криптовалютною біржею, яка недавно включила Storm в свою платформу. Південнокорейський криптовалютний ринок лідирує в недавньому ралі Storm.

ICON, більш відомий, як південнокорейський Ethereum, також відзначився величезним сплеском вартості після того, як Bithumb, найбільший в світі обмін криптовалютами, перерахував його минулого тижня.

Протягом декількох місяців, а саме січня і лютого, обсяги південнокорейських обмінів криптовалютами залишалися низькими. Під час корекції багато інвесторів в Південній Кореї, особливо спекулянти і новачки, понесли втрати в зв’язку з різким зниженням більшості основних криптовалют.

Отже, аналітики прогнозували, що відновлення криптовалютного ринку в Південній Кореї займе не менше трьох-чотирьох місяців. Але позитивне висвітлення в засобах масової інформації таких громадських діячів, як Пітер Тіль, СЕО Twitter Джек Дорсі і мільярдер-інвестор Алан Ховард, швидко відновили місцевий ринок.

Короткостроковий тренд

За останні кілька днів щоденні обсяги біткоін, Ethereum і інших криптовалют залишалися досить низькими, а ціна біткоін впала з $ 9000 до $ 8 500 в результаті. Якщо поточний щоденний обсяг торгів на криптовалютном ринку може бути стійким протягом найближчих декількох днів, ринок зможе відновитися від втрат минулого тижня.

Аарон Браун, експерт з досліджень на фінансових ринках, заявив, що попит на біткоін з публічного ринку не збільшився і не зменшився, оскільки рух цін залишався плавним.

«Як фактичні цінові рухи, так і волатильність опціонів, свідчать про приблизно однакову волатильності за цінами. Це говорить про те, що рух ціни біткоіна є плавним, як нормальний розподіл, а не характеризується стрибками і зміною волатильності, як у більшості активів. Волатильність біткоіна дуже висока, але саме волатильність відображає весь ризик », – писав Аарон Браун.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *