Thursday , 25 April 2019

Ціна Bitcoin коливається в районі $ 6,500 на тлі випуску нових токенів Tether на $ 50 млн.

У понеділок ціна біткоіна показала невелике зростання, піднявшись трохи менше двох відсотків, продовжуючи відновлення, розпочате у вихідні дні.

Після того, як в суботу він торгувався з $ 6,109, біткоін тепер оцінюється в $ 6,458 на Bitfinex, що відповідає ринковій капіталізації в $ 111 млрд.

Хоча існує безліч факторів, які впливають на ціновий рух біткоіну, включаючи невидимі дії на позабіржових ринках (OTC), які часто відвідують великі покупці і продавці, ралі в вихідні дні також корелюють з новим випуском USDT, токена прив’язаного до долара США.

За даними Omni Explorer, в суботу Tether Treasury випустило USDT на $ 50 мільйонів, що є припливом $ 50 мільйонів на криптовалютний ринок. Ці нові токени, відповідно до переліку Tether Rich List, були переведені Bitfinex, що вже втретє тільки в цьому місяці, коли Tether відправляє $ 50 мільйонів на цю біржу.

Обіг Tether на сьогоднішній день складає близько $ 2,5 млрд. Ці дані також вказують на те, що Tether утримує близько $ 500 млн в резерві, кошти, які були уповноважені на випуск, але ще не розподілені.

За даними CoinMarketCap, ринкова капіталізація Tether досягла максимуму в $ 2,7 млрд. в кінці липня, але на початку серпня знизилася нижче $ 2,4 млрд., імовірно через те, що великий утримувач долара США, такий як обмін, погасив блок токенів для основного долара, що підтримує їх.

Незважаючи на це, в обороті налічується близько на 2,2 млрд. більше tether, ніж в минулому році, коли у USDT була ринкова капіталізація всього в $ 320 мільйонів. USDT також є другою найбільш торгованою криптовалютою, яка поступається місцем тільки біткоіну.

Критики вже давно вказали на зв’язок між випуском USDT і рухом ціни біткоіна як доказ того, що токен використовується для маніпулювання криптовалютними ринками, можливо, через дробовий резерв.

Проте, Tether недавно найняв Free, Sporkin & Sullivan LLP (FSS) – юридичну фірму, засновану колишнім директором ФБР і кількома колишніми федеральними суддями – для розгляду своїх фінансів. Незважаючи на те, що FSS не провела повну перевірку, ФСБ опитала працівників двох банків, які володіють активами Tether, і провела вибіркову перевірку банківських рахунків компанії, встановивши, що – принаймні, на дату проведення перевірки – токени USDT були повністю підтримані фізичним доларом довіреними банківськими партнерами Tether.

Криптовалютаний обмін Kraken, одна з багатьох платформ, що сприяють великому обсягу торгів USDT, рішуче заперечує наявність будь-яких доказів того, що токен використовується для управління ціною біткоіна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *