Thursday , 19 April 2018

Ціна bitcoin наближається до $ 2000

Ціна bitcoin знову б’є всі рекорди, так як цифрова валюта досягла в середньому $ 1950 на світових біржах. Якщо bitcoin перетне позначку $ 2000, то ціна буде подвоєна з початку нового року.

Більш того, в 2017 році цифрові активи, як правило, досягли значних успіхів. Зараз всі 700 + криптовалют складають ринкову капіталізацію в $ 66 млрд, а bitcoin захоплює 48% цієї частки. У перший тиждень січня bitcoin перетнув чотиризначну цінову територію за ціною $1000 за BTC, а тепер чотири місяці по тому один bitcoin коштує $ 1950. Обсяги торгівлі bitcoin на глобальних біржах торгувалися на рівні близько $ 1 млрд. за BTC в день. 24-годинна статистика за обсягом для всіх криптовалют склала близько $ 2,1 млрд, що торгуються щодня.

Обсяги торгів на всіх біржах ростуть експоненціально, оскільки торговельні платформи, такі як Coinbase, Kraken, Shapeshift і Poloniex повідомляють про більш інтенсивний приплив щоденних транзакцій. Наприклад, Coinbase досягла 7 мільйонів користувачів, додаючи більше 100 000 реєстрацій нових власників щотижня. Bitcoin-графіки і технічні індикатори вказують на те, що зростання повинне тривати в діапазоні $ 2000, але на даний момент на цій ціновій території існують перешкоди. Ціна $ 2000 повинна бути дуже психологічною, і може настати негайна розпродаж після того, як вона успішно досягне цієї точки.

Новини bitcoin були дуже позитивними, так як основні ЗМІ друкували багато заголовків, що відбивають ефективність децентралізованої валюти. Наприклад, в недавній статті CNBC йдеться, що bitcoin пропонує «захист портфоліо» для людей з інвестиціями. Недавнє «вимагання» Wannacry, здавалося, завдало негативного впливу на BTC, але було зазначено, що велика частина провини лежить на NSA і агентствах з backdoor корупції.

У той час як, прихильники bitcoin відзначають нові максимуми, напруженість зросла, оскільки мережа стала більш перевантаженою, а транзакції тепер мають набагато вищу плату. Дискусія про масштабування, мабуть, зростає з тією ж швидкістю, з якою росте ціна bitcoin. Останнім часом багато дискусії щодо масштабування також показали, що люди дуже стараються знайти одне рішення, яке тимчасово виправить ситуацію з пропускною спроможністю транзакцій і також можливий компроміс.

Дебати про хардфорк, які потрясли співтовариство bitcoin, були пом’якшені завдяки успішному розгортанню криптовалюти Litecoin, яку можна використовувати з bitcoin. Тест Litecoin показує, що хардфорк, який привів би до двох різних валютах, щоб прискорити операції bitcoin, може не знадобитися.

Ауреліо Менант (Aurelien Menant), генеральний директор Gatecoin, криптовалютного обміну в Гонконзі, сказав CNBC, що альтернативне рішення масштабування Litecoin служить хорошою ознакою для bitcoin. Менант раніше сказав, що ціни на bitcoin в цьому році повинні перевищити $ 3000.

В даний час для більшості bitcoin ентузіастів існують три основні проблеми: дилема масштабування, деякі біржі призупинили зняття коштів і постійно зростаюча ймовірність втручання уряду. Однак на цьому тлі bitcoin все ж продовжує здобувати цінність, що не може не радувати власників криптовалюти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *