Monday , 22 April 2019

Ціна Bitcoin падає до $ 6400

За останні 24 години ціна Bitcoin поступово знижувалася з $ 6500 до $ 6 410, з усіх сил намагаючись продемонструвати динаміку у відносно низькому районі в середині $ 6 000.

Низький об’єм Bitcoin залишається проблемою для трейдерів, оскільки це демонструє відсутність інтересу інвесторів до ринку криптовалют для проведення угод в період невизначеності і стабільності в низькому ціновому діапазоні.

«На Coinmarketcap об’єм Bitcoin впав до $ 3,1 мільярда, тоді як на CoinCap впав до $ 1,91 мільярда. Попередні річні мінімуми об’єму Bitcoin склали $ 3,2 млрд. на Coinmarketcap і $ 2 млрд. на CoinCap “, – йдеться в звіті.

Відсутність основного руху

По неділях щоденний об’єм торгів на криптовалютном ринку має тенденцію знижуватися, оскільки професійні трейдери і установи не можуть брати участь у великих угодах протягом вихідних.

Отже, багато трейдерів очікували, що на наступний день об’єм Bitcoin відновиться, сподіваючись на короткостроковий ціновий рух в діапазоні від $ 6 500 до $ 6800.

У той час як об’єм BTC виріс з $ 3,1 млрд. до $ 3,4 млрд., величина збільшення об’єму була нижче очікувань інвесторів. Низький об’єм BTC вплинув на іншу частину ринку, так як багато криптовалют зафіксували незначні падіння в діапазоні від 0,5 до 2 відсотків.

Криптовалютний трейдер і технічний аналітик Cred заявив, що в обмеженому ціновому діапазоні трейдери спостерігають за ринком, щоб забезпечити ясність щодо короткострокової тенденції основних цифрових активів.

За останні сім днів Bitcoin залишався стабільним на рівні $ 6400, не продемонструвавши будь-яких значущих рухів як вгору, так і вниз. Безперервна стабільність BTC спонукала трейдерів запобігати подачі заявок і чекати, поки BTC підтвердить свою короткострокову тенденцію, що могло призвести до зниження щоденного об’єму торгів активу.

Куди йде ринок?

BTC очікує закриття своєї щотижневої свічки 22 жовтня. Часто, після демонстрації 6 щотижневих свічок у вузькому ціновому діапазоні, BTC, як правило, ініціював помітний рух вгору.

Якщо BTC зможе ініціювати рух вище позначки в $ 6 600 і буде націлений на рівень опору в $ 6800, то може бути підтверджений бичачий короткостроковий тренд. Однак, якщо він буде продовжувати демонструвати низький об’єм і торгову активність в діапазоні від $ 6300 до $ 6500, то для BTC буде складно ініціювати великий сплеск.

Загалом малоймовірно, щоб BTC впав до більш низького рівня в $ 6000, з огляду на його сильний захист рівня підтримки в районі $ 6 000 з кінця липня. Але для забезпечення короткострокового ралі BTC необхідно буде ініціювати раптовий сплеск ціни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *