Monday , 21 January 2019

Ціна Bitcoin падає нижче $ 10 000

Сьогодні ціна біткоіна впала більш ніж на 10 відсотків, опустившись нижче $ 10 000 на тлі загального ослаблення криптовалютного ринку.

Цінова статистика показує, що за станом на час друку ціна біткоіна торгується на рівні $ 9,992.12, що становить приблизно 9,9% падіння. В цілому, ціна біткоіна знизилася більш ніж на $ 1100 з початку сесії вівторка.

Ціна топ-криптовалюти торгувалася вище $ 11 000 з суботи, після недовгого падіння нижче цього рівня. Сьогодні вранці о 9:15 UTC ціна біткоіна почала своє зниження.

Інші криптовалюти також вразили сьогодні.

Згідно з інформацією з таких сайтів, як CoinMarketCap і OnChainFX, за останні 24 години впали ціни на всі 10 топ-криптовалют за ринковою капіталізацією (тобто ціна на токена, помножена на загальну кількість токенов в обігу). До них відносяться NEM, EOS і Cardano, згідно з інформацією від CMC, всі з них втратили щонайменше 10% вартості з учорашнього дня.

Ціна токена NEM XEM особливо сильно постраждала сьогодні, і це сталося після драматичного злому і втрати $ 500 млн японського криптовалютного обміну Coincheck. Новий звіт Reuters, опублікований сьогодні, показує, що деякі з вкрадених XEM-токенів вже відправляються на біржі для продажу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *