Sunday , 26 May 2019

Ціна Bitcoin падає нижче $ 6700

З 18 вересня, протягом шести днів, крипторинок додав до своєї оцінці $ 34 млрд. після масового короткострокового ралі Bitcoin трохи знизився, що призвело до того, що інші основні криптовалюти впали на 3 – 5 відсотків.

У той час як Bitcoin зафіксував невелику втрату менш 1%, Ethereum, Bitcoin Cash, EOS, Stellar і Litecoin продемонстрували втрати в діапазоні від 3 до 5%, при цьому IOTA зафіксувала найкрутіший спад серед основних криптовалют.

Об’єм Bitcoin, який залишався вище $ 5,3 млрд до 22 вересня, впав до нижньої межі $ 4 млрд. Об’єм XRP, власної криптовалюти Ripple, також впав нижче позначки $ 1 мільярд до $ 800 мільйонів, після перевищення $ 2 мільярдів на щотижневому піку.

Короткостроковий перепочинок

Bitcoin продемонстрував стабільність протягом вересня, навіть під час корекцій. У той час як Ripple і Ethereum зафіксували зростання цін на 30-110% за останні сім днів, дві криптовалюти зазнали величезних втрат протягом серпня, коли Bitcoin залишався стабільним в регіоні $ 6000.

Таким чином, коли більшість криптовалют знизилася більш ніж на три відсотки за останні 24 години, Bitcoin зафіксував втрати 0,75% у вартості. Багато трейдерів очікували невеликого відскоку в оцінці криптовалютного ринку, з огляду на величезний приріст прибутку, зафіксований як великими, так і малими за ринковою капіталізацією криптовалютами минулого тижня.

XRP продемонстрував трикратне підвищення ціни, а Stellar і Cardano повторили короткострокову тенденцію XRP. З огляду на великий приріст криптовалют протягом вересня, позитивно, що ринок отримав невеликий перепочинок, щоб зміцнити імпульс.

Але одна з проблем щодо короткострокового цінового тренда криптовалют- це низький об’єм Bitcoin. За останні 24 години об’єм домінуючих криптовалют знизився більш ніж на 20 відсотків.

Істотне зниження обсягу XRP очікувалося через його 130% збільшення вартості. Проте, об’єм XRP знизився з майже $ 2 млрд. до $ 800 млн. майже на 60% за 48-годинний період.

Через величезну волатильність криптовалютного ринку в останні тижні цілком можливо, що обсяг основних криптовалют буде знижуватися і відновлюватися протягом наступних 24 годин. Також можливо, що зниження об’єму є лише незначним відкатом, який необхідний для стабілізації після великого коригуючого ралі.

У найближчі 12-24 години, якщо об’єм Bitcoin зможе відновитися до середини $ 4 млрд і продемонструвати деяку стійкість вище позначки в $ 6700, цілком ймовірно, що BTC протестує рівень $ 6800 в короткостроковій перспективі. Хоча денний графік BTC показує відсутність імпульсу в короткостроковій перспективі, щотижневі та місячні графіки BTC демонструють оптимістичну середньострокову динаміку цін.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *