Thursday , 21 June 2018

Ціна Bitcoin падає

Згідно останніх новин криптовалютного курсу, Bitcoin і інші криптовалюти втратили більше 15% вартості, а Monero покинув 10-ку кращих.

Ціна Bitcoin значно впала, досягнувши середнього світового мінімуму в $ 2,195,68, так як в червні він обрушився до найнижчого показника.

Спад на ринках широко поширений, і всі 40 кращих криптовалют значно втратили в ціні.

Ціновий колапс, який стався в четвер, являє собою один з найбільш різких спадів для криптовалют в 2017 році, в цілому втративши майже $ 500. На момент публікації Bitcoin торгується до долара на рівні $ 2,130 на Bitstamp.

З часу свого недільного максимуму в $ 3 000, Bitcoin сьогодні впав більш ніж на 40%.

У той час як коментатори намагаються знайти основну причину того, що сталося, як і попередніх нещодавніх випадків волатильності, здавалося б, для ринків бар’єр в $ 3000 виявився значним.

Однак спад збігся з оголошенням Bitmain про хардфорк, компанія заявила, що буде протистояти впровадженню все більш популярного активованого користувачами софтфорка (UASF) як засобу для вирішення проблеми дилеми масштабування Bitcoin.

Прихильники UASF виступили в засудженні цього кроку, Тон Вейз заявив в твіттері, що потенційні інвестори «втратили впевненість» у віртуальній валюті.

Підприємці також заявили про протидію Bitmain, згідно з відомим публічним доповненням, що йде від P2P торгового майданчика Bitsquare сьогодні.

Провідний розробник Gulden, Малколм Маклауд, заявив, що нинішнє цінове ралі Bitcoin не є реальним зростанням і що в підсумку ціна лопне. Він пояснив, що зростання цін – це просто видимість, а не фактичне розширення мережі.

Розробник вказав, що немає реальних підстав для підтримки зростання цін і що важко підтвердити, що Bitcoin раптово привернув величезну кількість людей, що використовують його для повсякденного бізнесу.

Згідно Маклауду, відсутність покупців, які перетворюються в користувачів, обумовлена декількома факторами. Перш за все, це факт, що сам Bitcoin страждає від безлічі проблем в експлуатації, особливо поточних проблем затримки транзакцій, які є однією з найбільш відомих.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *